2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ولم کرد رفت دو سال واسه برگشتنش دعا کردم بعد یه مدت یه عکسایی تو پروفایلش دیدم میشد حدس زد عقد کرده حالم بد شد الکی به خودم میگفتم ن دروغه دروغای خودمم باور کرده بودم تا این که یه روز رفتم پیجش دیدم عکس عروسی گذاشته اونم چههههه عروسی هاااا یادم نمیره تو خیابون آواره شدم از ساعت چهار بعد از ظهر تا نه شب فقط گریه میکردم تو دسشویی گریه میکردم تو حموم گریه میکردم گلاب به روت غذا میخوردم بالامیاوردم روحم داغون شد یه روز به خودم اومدم دیدم دارم سکته میکنم چیزی به آخرش نمونده بود اون روز بود که دیگه شروع کردم به فراموش کردنش یک سال فقط طول کشید تا فراموشش کنم خدا اون روزا رو بر هیچ کس نیاره مثال جهنم بر یزید بود ولی الان زندگی میکنم خیلی ام خوشحالم هر چند وقت یه بارم اونو اینور اونور میبینم حتی یه ذره تم بابت کاری که کرد مجازات نشد چی بگم 

شما همونی هستی که عاشق محمد بودی؟؟؟؟؟ امروز مامان عشقم زنگ زد بهم...یادته منو؟

😕😕ن یادم نمیاد شمارو 

ولی دو سه روز پیش کسی بهم زنگ زد 

منم گفتم حتمن اونه بعدش دیدم شماره یکی از دخترای فامیلمه ...قلبم دیشب تیر میکشید دق کردم تا صب خابم نبرد گریم گرفت 😔😔

2706