2733
2739
عنوان

بچه لوس برادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2965 بازدید | 91 پست
اره خودمم تو فکر همینام به شوهرم بگم داشتن یه خرابکاری بزرگی میکردن که شوهرمم بترسه هروقت زنگ زدن دس ...

ن دست ب سر چیه مستقیم بگو دیگه راهی نداری اگه پسرتم گفت من ندیدم بگو عزیزم تو سرت اونور بوده خودم دیدم کبریت دستش بود یجوری واسه پسرتم تعریف ک باور کنه تنها راه خلاصیت از بچه بی ادب جاریت همینه

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بچه لوس نیست 

شیطون 

هروقتم خواست بیاد اسباب بازی های خوبشو جمع کن اونا ک بدرد نمیخوره بزار باش یا مثلا بگو خونه نیستم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731
وقتی خونتونه چشمشو بترسون که دیگه خودش نیاد خونتون  حسابی بترسونتش

عزیزم بچه اس ، چه حرفیه ، نگید توروخدا

میتونن خودشون مدیریت کنن ، چند تا وسیله بزارن توی سالن در اتاق رو قفل کنن ، خودشون بالا سر بچه ها باشن ، با خوراکی سرشون رو گرم کنن و هزار تا کار دیگه تا اینجوری اسیب نرسه.

بعصی وقتها کارهای بچه ها به این دلیل خیلی بزرگ و بد به پشم مامیاد چون مثلا بچه ی جاریمون هست یا حالا کسی که ما خیلی از ایشون خوشمون نمیاد.

سلام😊 
بگو بچم از صبح سرفه می کنه علایم آنفولانزا داره (دور از جونش) چند بار مریضی بچه رو به بهانه اینکه ن ...

بعضی ها واقعا بی فرهنگن هرچی غیرمستقیم بگی خودشونو میزننو اون راه که ما متوجه منظورت نشدیم و کارخودشونو میگنن

اره خودمم تو فکر همینام به شوهرم بگم داشتن یه خرابکاری بزرگی میکردن که شوهرمم بترسه هروقت زنگ زدن دس ...

ببخشید هیچ وقت کارتون رو با دروغ راه نندازید ، هیچ وقت نازنین ، اون کار بی برکت میشه. 

سلام😊 
2738

منم این مشکلو دارم ما شهرستانیم برادر شوهرام تهرانن بخدا ماه عید و۳ماه تابستون واسم شده کابوس من نزدیک خونه پدر شوهرمم بچهاشون میان زندگی واسم زهر میکنن همه راه امتحان کردم هیچی ج نمیده 

وقتی اونا باشن ما میریم تلپ شیم انگار ماداریم حق اونارو میخوریم تمام غذای سفره رو میذارن جلو خودشون ...

اومد دعواش کن دیگه نمیاد 

یا سی دی بزار نگاه کنن

یا بگو مریضه 

یا بگو خونه مادرمه 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

یه بار خواهرشوهرم اومده بودم خونم منم تازه عروس بودم دیدم پسر 5سالش داره ظرفای کابینتو میریزه بیرون گفتم گلم چیکار میکنی گفت میخوام بدونم تو کابنتت چیا هست به مامانش گفتم چی بگه خوبه عزیزم اذیت نکن یعنی سوختما بعد دیدم کوتاه نمیاد رفت سراغ کابینت بعدی بازوهاشو طوری فشار دادم رفت پشت سرشم نگاه نکرد بدبخت سوراخ سوراخ شده بود  

بخدا من الان باردارم به همسرم گفتم تو این دور زمونه مردم از بچه های خودشون خسته آن چه برسه به بچه های مردم ، بهش گفتم اصلا اجازه نمیدم بچمون بدون خودمون جایی بره ، چون دختر جاریم رو میبینم که همیشه خونه پدر شوهرمه و چون به شدت فضوله همه کلافه آن از دستش ، من نمیدونم مردم چطور با وجود اینکه میدونن بچه اشون فضوله اجازه میدن تنها بچه اشون رو بفرستن جایی 

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

دفعه قبل برادر شوهرم آوردش اینجا ، کل لوازم آرایشم رو بهم ریخت ، کل لباس های نی نی و پتو هاش رو کلا به هم ریخت منم به همسرم گفتم من اصلا نمیتونم نگهداری کنم ازش ، همسرم برد دادش مامانش ، برادر شوهرم گفت چون مامانش میخواست بره دانشگاه آوردیمش اونجا ، همسرم گفت خانمم بارداره نمیتونه بهینه و بلند شه دیگه آوردم بهتون بدم و برم سر کار 😬

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪
2706