2737
2734
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

بسم الله گفتن موقع هر کاری خوبه چون شیطان دور میکنه مثلا موقع  کار  میگن حتما بگین تا شیطان نگاه نکنه و...من که موقع حمام هم مرتب بسم الله میگم

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
بسم الله گفتن موقع هر کاری خوبه چون شیطان دور میکنه مثلا موقع  کار   میگن حتما بگین تا شی ...

جالب بود . من موقع ريختن آب داغ . گوشت شستن . موقعي كه ميخوام مثلا حقوقم رو كه بهم دادن ازش خرج كنم . موقع بيرون رفتن 

بخاری شعله اش متمرکز نیست، برا جوشوندن خوب نیست، فقط برا گرم نگه داشتن خوبه، مثلا حلیم ک هنو بعضی ها بیدار نشدن بخورنو میزارن رو بخاری گرم بمونه برا باقی ک نخوردن. اون علاءالدین ه ک میشه روش غذا پخت. بچه ک بودیم مادرم باقلا خشک میزاشت رو علاءالدین تا صبح محشر میشد😋

واااای خدایا چقدر جاااالب

گوشتو نشسته میخورن خب ی زیر اب گرفتن مگه گوشتو له میکنه!?

ابگوشتو با اب جوووش درست میکنن خب ک شد خورشت نه ابگوشت کههه باید گوشت و با اب سرد بزاری جوش بیاد بعد کفاشو برداری اینجوری گوشت خاصیتشو به اب پس میده ک میشه ابگوشتتتتت!

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
2706