2733
2739

پیاز رنده کن

بعد مرغارو بچین

بعد هویج و فلفل دلمه بریز و ادویه

بعد نمک و زعفرون فراوون

بعدم یکم اب

بعدم هل و ابلیمو

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغو از شب قبل تو ماست بخوابون عالییییی میشه

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
2731

من از شب قبل تو پیاز و زعفرون و فلفل دلمه و نمک میخوابونم خیلی خوشمزه میشه

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
تو ماست خالی؟

آره خوب پخش کن رو همه جای مرغ

قبل پخت خوب بشور یه کم سرخش کن و با هویج و پیاز سرخ شده و رب و ادویه های دلخواهت آب پز کن

سیر اگه دوست داریم ۲ حبه رنده کن توش اگه نه که هیچی

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
2740
چرا؟برای زرشک پلو؟

آرههه عالی میشه

آره خوب پخش کن رو همه جای مرغ قبل پخت خوب بشور یه کم سرخش کن و با هویج و پیاز سرخ شده و رب و ا ...

حتما امتحان میکنم 

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
آره خوب پخش کن رو همه جای مرغ قبل پخت خوب بشور یه کم سرخش کن و با هویج و پیاز سرخ شده و رب و ا ...

فقط یادت باشه نمک و زعفرون مرغو اول پخت بزنی که به خوردش بره

حتما امتحان میکنم 

نوش جان

من چند تا عکس از مهمونی های خودم برات میذارم اگه خواستی از سفره اینا ایده بگیری 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

یه دیس باقالی شوید پلو هست که برای مرغه.... یه دیس کباب لا پلو. 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم