2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته. بغضم نمیترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قهر بودم باهاش  محل نمیذاشتم بهش از اون هفته. آروم و  حالت شوخی زد. و گردنمو گرفت. ولی من ...

خب اگه اروم بود باید صبوری میکردی و با لبخند ردش میکردی الان تو ادم بده شدی در حالی ک اصلا مقصر نیستی امان از این سیاست ها

2731
خیلی. چرا بغضم نمیترکه

گریه کن آروم بشی،عزیزم به خودت ارزش قائل باش تویه مادری لیاقتت بیشتر از اینهاست 

کمی سیاست داشته باش نزار بهت توهین کنن قطع رابطه کن اگرم مجبور شدی بری،با کوچکترین بی احترامی بدون هیچ حرفی خونشون رو ترک کن باهاشون دهن به دهن نشو خودت رو کوچیک نکن

پشتم بود ولی کسی از خانوادش ازش حساب نمیبره. انقدر فحش خوردم امروز. دلم خیلی شکسته. داشتم بچه شیر می ...

واسه چی پانشدی همون موقع بیای بیرون؟ دیگه نرو خونشون مجبورت که نکردن

این نیز بگذرد...
گریه کن آروم بشی،عزیزم به خودت ارزش قائل باش تویه مادری لیاقتت بیشتر از اینهاست  کمی سیاست داش ...

دلم از زمین  و  زمان پره. از ظهر هنوز تو تنم رعشه هست دستام هنوز داره میلرزه. در حالی که خواهرشوهرم اصلا فحش میداد عین خیالشم نبود با خونسردی دعوا میکرد. 

واسه چی پانشدی همون موقع بیای بیرون؟ دیگه نرو خونشون مجبورت که نکردن

سر لج موندم. چون میخواستن بیرون کن ما رو. مادرشوهرم و پدرشوهرم سکوت کرده بودن. در صورتی که اگه من مقصر باشم مادرشوهرم خودشو جر میده پشت دختراش در میاد. منم گفتم من عروس این خونم. من اومدم برای موندن. تویی که شوهر کردی  رفتی الانم باید بری بیرون. 

ولی دیگه نمیرم. شوهرم اصرارای شدیدی داره به رفتن. 

2738

عزیزم بهترین راه اینه که دیگه باهاشون قطع رابطه کنی چون حرمت ها کاملا شکسته شده و با شوهرت در کمال آرامش زندگی کنی 

تو فقط یک بار زندگی خواهی کرد پس شاد باش و از زندگی لذت ببر    
عزیزم بهترین راه اینه که دیگه باهاشون قطع رابطه کنی چون حرمت ها کاملا شکسته شده و با شوهرت در کمال آ ...

به شوهرم گفتم دیگه برای  مردن. دیگه هیچکاری ندارم اسمشونو نیار جلوم. کاش میتونستم توی بغل کسی برم و گریه کنم. 

به شوهرم گفتم دیگه برای  مردن. دیگه هیچکاری ندارم اسمشونو نیار جلوم. کاش میتونستم توی بغل کسی ب ...

برو تو بغل شوهرت تا آروم بشی،به مرور زمان که نبینیشون آروم میشی

تو فقط یک بار زندگی خواهی کرد پس شاد باش و از زندگی لذت ببر    
2706