2726
عنوان

خیلی دلم گرفته. بغضم نمیترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 44 پست
بره گمشه شوهرم. اوج حمایتش از من این  بود که با کمی داد گفت احترام خودتونو نگه دارید. و دیگه هی ...

آخه عزیزم اونم به خانوادش چی میتونست بگه 

تو فقط یک بار زندگی خواهی کرد پس شاد باش و از زندگی لذت ببر    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطور برا خودم احترام بخرم آجی. اونا بود و نبودم یکیه براشون. صد سال نرم فرقی نمیکنه.

خوب فرقی نکنه تو نرو 

ولی اگه بری بدترین خیانت رو به خودت کردی و خیلی سبک تر میشی 

خیلی ممنونم  راهنماییات عزیزم. شماره هاشون رو پاک یا بلوک کنم برای واتساپ و اینستاچون هرچند وقت یه بار یه چیزی میگزارم میبینن

ممنونم. خیلی آرومم کردی عزیزم. الان همه چیو پاک میکنم

آره بابا برای خودت ارزش و احترام قائل شو ،فکر کردن کی هستن که بخوان اذیتت کنن مطمئن باش دیگه نبیننت کلی میسوزن

شوخی الکی. اون هفته هم بهم گفت ادا تنگا رو نیار 

انقد آدم وقیحیه؟؟ اصلاً محلش نده. هر چی گفت بگو جوابتو نمیدم.
شوهرتم باید وقتی اون زد پس کله ات همونجا محکم تر میزد پس کله اش. 

آینده حتما" زیباست.🥰
بره گمشه شوهرم. اوج حمایتش از من این  بود که با کمی داد گفت احترام خودتونو نگه دارید. و دیگه هی ...

عزیزم فحش که فایده نداره خوشحال باش تو اون خونواده ی بی فرهنگ شوهر تو انقدر باشعوره. چقدر بی فرهنگن جلو مامانشون دعوا میکنن احترام سرشون نمیشه. برن به جهنم بابا 

آینده حتما" زیباست.🥰

با خواهرشوهر و اون دوماد فاصله بگیرید. ولی با مادرشوهر پدرشوهرت رابطه تو داشته باش. اونا پدر و مادرن. بعضی پدر و مادر بچه شونم مقصر باشه بازم عروس رو جر میدن. باز خدا رو شکر کن ساکت بودن چیزی نگفتن.
با شوهرت خوش باش. بهش سخت نگیر.

آینده حتما" زیباست.🥰
با خواهرشوهر و اون دوماد فاصله بگیرید. ولی با مادرشوهر پدرشوهرت رابطه تو داشته باش. اونا پدر و مادرن ...

عزیزم. دیگه نمیخوام ببینمشون. شماره و اینستا و  همه چیزشون رو پاک کردم. کل خانوادشو. تر و خشک رو با هم سوزوندم. چند ماه پیش هم یکی دیگشون دعوا زورکی راه انداخت تازه زاییده بودم. بهم گفت برو با خانواده نجست. دو ماه قهر بودم. تا انقدر زنگ زدن که رفتم. هنوز به جان خودم تنم از داخل انگار داره میلرزه. خیلی وحشتناک بود. سینم تو دهن بچم بود اومده بود بالا سرم همه با هم حرف و فحش میدادن. منم جواب دادم ولی نتونستم به گرد پاشون برسم. نظر تو  چیه گلم چطور بسوزونمشون اساسی.

خواهرش به من یه طور گفت برو بدبخت منم گفتم بدبخت تویی که شوهرت ولت کرده عرضه نداری هزارتومن در بیاری بقیه دارن خرجتو میدن... شوهر اون یکی خواهرشوهرم که فحش داد میشه برادرشوهر همین . دوتا داداش دوتا خواهرو گرفتن. و خرج اون با این افتاده. اینطور بود که اومد وسط دعوا. ولی من نمیدونم کجای حرف من جوابش برو نفهم بیشعور کثافت آشغال و... بود؟ .

2706