2737
2734
عنوان

دوست ندارم ارایش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 55 پست
بهترین کار 👌👌👌خارجی های متشخص رو نگاه کن : ابرو طبیعی ،رژ خیییلی ملایم ،کرم پودر و اینا که اصلا ن ...

خارجیا دگ خیلیییییی وقته چندساله ارایش میکنن همه چی میزنن منتها در حد گریم و ارایش لایت و رژ های نود و ولا کرم های لایت کاور.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بقیه غر میزنن بهم خسته شدم 

گوش نده یه مدت ارایش نکنی تو چشم همه عادی میشی من یه بار گفتم خدایا تو جمع زنانه و عروسی ارایش میکنم سوهر کنم ارایش میکنم اماتا مجردم رفتم ار خونه بیرون بی ارایشم تا نامحرما جذبم نشن😄باور میکنی الان انقدر نگام میکنن تو خیابون  و همه جا برعکس شده انگار....هر چند این نگاهارم دوس ندارم 

اره ولی اصلا دست و دلم نمیره 

منم اصصصلا آرایش نمیکنم و بینهایت راضیم، همیشه احساس میکنم اعتماد بنفسم عالیه چون انقدر خودمو دوست دارم فکر میکنم قیافه خودم خوبه و بدم میاد مصنوعی بشم

2740
اره به منم میگن چرا مرتب نیستی چرا بیحالی درصورتی که هیچکدوم نیستم 

بگو خودمو همین جوری دوست دارم🥰❤️

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

چرا بددباشه بخای منطقی حساب کنی میبینی غیراز زنای ایرانی و عرب خانم هااا ۶یچ جای دنیا با این سرشکل درجامعه حاضر نمیشن مگر استثنا من ی وقتا تومحل کار و یا خیابون میگم شاید این خانوما دارند میرند تالار عروسی

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

عزیزم ضد آفتاب رو هر روز وقتی میری بیرون باید بزنی

حتی تو روزای ابری و زمستونی

ضوآفتاب بیرنگ بزن

آرایش که اجباری نیست هر جور راحتی باش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706