2737
2734
عنوان

سلام مشورت لازم دارم اقتصادی ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 48 پست
شما چقد پول داشتی؟ اخه من برای مدت ۵ سال میخوام نه یک سال طلا توی مدت زیاد قیمتش تغییر میکنه نه یکسا ...

نزدیک بیست تومن بود ... خب سود سالانتو حساب کن با هم برابری میکنن ....طلا گرمی ۴۰۰ گرفتم اگه الان میفروختم نهایتش ۳ تومن سود میکردم....طلا نسبت به ۵ سال پیش چند برابر شده؟ ۵ سال دیگه چقدر میشه؟ پولتو بذاری بانک بعد ۵ سال چقدر میشه؟ 

۲۴ تومن بعد ۵ سال بالای ۷۰ تومن میشه 

این گرونی یه حالت جهشی بود طلا زور خودشو زده دیگه جایی واسه جهش نداره با شیب ملایم بالا میره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بخدا گیج شدم بین بانک و طلا و دلار موندم 

منم الان نزدیک ۴۰ تومن دارم با ۴۰ تومن نمیشه هیچ کاری کرد گفتم بذارم بانک یه وام ۳۰ تومنی بگیرم با سودشون قسط وامو بدم حساب کردم وام و سودش با سود پولم تفاوتی نداره همون سود ماهانه خودش بهش اضافه بشه بهتره 

منم الان نزدیک ۴۰ تومن دارم با ۴۰ تومن نمیشه هیچ کاری کرد گفتم بذارم بانک یه وام ۳۰ تومنی بگیرم با س ...

اره منم حساب کردم تازه سود بانک با وام یکی دوتومن اختلاف داره یعنی سود بانک دو تومن بیشتره بعد استرس اقساطم نداری 

2728