2733
2739
عنوان

سلام مشورت لازم دارم اقتصادی ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من يه قسمتي شو تو بانك سرمايه گذاري كردم يه قسمت ديگه رو تو طلا سود بانكي رو هم ميدم طلا مي خر ...

اخه پول من سروته ۲۴ تومنه اینقدی نیست که بخوام همچین کاری کنم

اخه پول من سروته ۲۴ تومنه اینقدی نیست که بخوام همچین کاری کنم

بله متوجه ام

من چون ميخوام درامد ماهانه داشته باشم يه قسمت از پولمو گذاشتم بانك

اما طلا عجيب سود ميكنه اگه درست حركت كني

طلاي سه سال پيش الان چهار برابر شده پولش واسه من

2740

عزیزم به نظرم همون بانک بهتره سودش با طلا هیچ فرقی نمیکنه استرس بالا پایین شدن طلارو نداری 

من چند وقت پیش مبلغی پول داشتم گفتن طلا بخر نوسان گیری کن خیلی سود داره ....بعد یک سال بدون هیچ سود و ضرری طلامو فروختم درصورتیکه اگه بانک میذاشتم ۵ تا ۶ تومن این ده ماه سود میکردم 

بله متوجه ام من چون ميخوام درامد ماهانه داشته باشم يه قسمت از پولمو گذاشتم بانك اما طلا عجيب سود م ...

ان شاءالله خدا به مالتون برکت بده به خوشی خرج کنید ، شما طلای نو میگیرید یا دست دوم ؟ 

عزیزم به نظرم همون بانک بهتره سودش با طلا هیچ فرقی نمیکنه استرس بالا پایین شدن طلارو نداری  ...

شما چقد پول داشتی؟ اخه من برای مدت ۵ سال میخوام نه یک سال طلا توی مدت زیاد قیمتش تغییر میکنه نه یکسال 

خيلي ممنون همچنين براي شما دست دوم، من سكه هم خريدم

کار خوبی کردید من تازه بعد چند سال به فکر افتادم متاسفانه، ان شاءالله همیشه پر روزی باشید ممنون جواب دادید 

2706