2737
2734
عنوان

سلام مشورت لازم دارم اقتصادی ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کلا سود بانکی رو ربا میدونم پولم سر سود نمی زارم بانک

ولی عزیزم پنج سال بعد با این وضعیت پولت ارزشی نداره !حتی ارزش ۲۴ میلیون الان رو نداره به نظرم طلا بگیر یا دلار 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2728
2740
طلای دست دوم یعنی 

اره. یا اگر خواستی نو بخری طلایی بخر که مزد ساختش کم باشه. نگین هم نداشته باشه. اگر النگو میخری یه پهن بخر. چند تا النگو ریز نخر که موقع فروش خیلی کم میشه.

من بودم النگو پهن بدون اجرت میخریدم

این نیز بگذرد...
اگه بعد ۵ سال پول لازم داری بزار بانکایی که روش وام کم درصد میده تو این ۵ سال میتونی دوتا وام کم درص ...

اونم حساب کتاب کردم اولا ضامن میخواد من ندارم در این صورت عالیه، روش دوم گرو نگهداشتن اصل پول خودته تازه اونم بدون سود تا ۶۰ ماه یعنی عملا هیچی به هیچی 

کل پس انداز زندگیم ۲۴ تومنه 😓😞😞😞 یعنی تا ۱۰ ماه دیگه جمع میشه 

عزیزم بان نذار قانون پس انداز با سود خیلی وقته ور افتاده 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑

صد درصد طلا میخریدم

قیمت طلای۵سال قبلو با الان مقایسه کن

طلا هیچ وقت ارزون نمیشه همیشه سال به سال گرون میشه

به نوسانات الان توجه نکن ک یه روز ۲۰تومن ارزون میشه یه روز گرون

به زمان بلند مدت فک کن

فقط فقط فقط طلا بدون اجرت بخر

چون قیمت طلا همیشه با ارزونی و گرونی جامعه و تورم بالا پایین میشه.... پارسال که پراید از 20 میلیون شد 57 میلیون...و قیمت خونه هم شدید بالا رفت طلا هم یهو سر به فلک کشید. 

چند ماه پیش که ماشین حدود 7 8 تومن ارزون شد... طلا هم ارزون شد. 

میخوام یعنی بگم اگه طلا بخری... هرموقع بخوای بفروشیش داری نون تو به نرخ روز میخوری. 

ولی با این اوضاع گند مملکت و این تورم.... صد در صد 5 سال دیگه پول نقدتت ارزشی نداره زیاد چون قیمت همه چی چند برابر میشه ولی پول تو همون میمونه. 

تازه از پول تو بانک هم میخوان مالیات بگیرن که سودش کمتر میشه 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2706