2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه شکمتو پاره کردن بعد دو سال طبیعی بیاری یعنی من میتونم طبیعی بیارم شکمم میترکه پاره میشه میگ ...

آره بابا میشه چرا نشه

میگم ک بعد ۱۶ماهم یه نفر تونسته

ب خدا سزارین برا دکترا راحت تر از طبیعیه معلومه ک هی آدمو میترسونن... گناه داره بچه ت اگه زود ب دنیاش بیارن

باورت میشه ک من بچم اولین روز هفته ی ۴۳ زایمان کردم؟اگه میخواستم سز کنم باید ۳۸هفته برش میداشتم اون وقت یعنی ۱ماه زودتر!!! اون وقت معلوم نبود بچه م چ بلایی سرش میومد

حیفه اون بچه تو شکم آدم روزی میخوره چرا زودتر برش داریم

تو بیمارستان امید با خانم صابریان زایمان کردم

الان خییییلی از بیمارستانا این زایمانو انجام میدن

علت سزارین قبلیتون چی بوده؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
یعنی من میتونم طبیعی بیارم مگه میشه 

آره عزیزم میتونی خیلیا تونستن

تازه اگه شرایط لگنیت خوب باشه ک طبیعی خیلی بهتر از سزارینه

من زایمانم سخت بود چون لگنم تنگ بود ولی باز میگم طبیعی بهتره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
من ٤٠ هفته سز شدم  قرار بود طبيعي باشه ولي بند ناف دور گردن بچه بود ترسيديم

آها... این اتفاق برا خیلیا پیش میاد

الان باردارید؟

2740
هنوز دومي رو باردار نشدم😅 ايشالا دو سه ماه ديگه ميخوام اقدام كنم. واسه دومي پرسيدم

توگوگل بزن *تاپیک جامع زایمان طبیعی بعد از سزارین* برات یه صفحه میاره اونجا خانومای زیادی هستن ک میخوان بعد طز طبیعی بیارن

توگوگل بزن *تاپیک جامع زایمان طبیعی بعد از سزارین* برات یه صفحه میاره اونجا خانومای زیادی هستن ک میخ ...

ممنونم

چطور تا ٤٣ هفته اجازه دادن!!! دوستم ٤١ هفتش هنوز تموم نشده بود گفتن بايد سز بشه نذاشتن طبيعي

ممنونم چطور تا ٤٣ هفته اجازه دادن!!! دوستم ٤١ هفتش هنوز تموم نشده بود گفتن بايد سز بشه نذاشتن طبيعي

ماتاریخ لیاح رو میدونستیم برا همین صبر کردیم

بعد کی میخواد اجازه نده؟؟ بچه ی خودمه تا وقتی شرایط اوکیه سونو بیوفیزیکال اوکی باشه ان اس تی اوکی باشه میشه بارداری رو ادامه داد

بعدشم خدا کار خودشو بلده... این دکتراان ک خیلی ترسو تشریف دارن

من با خانم صابریان بودم ایشون تا ۴۲هفته صبر میکنن

اسم ايشونو زياد شنيدم براي زايمان وي بك خداروشكر كه راضي بودي عزيزم

قوربونت برم. پس اطلاعات داری 

ان شالله ک یه بارداری و زایمان سالم و راحت داشته باشی در آینده.

فراموشی میارع؟

اره من اولا قشنگ فراموشی لحظه ای داشتم مثلا میخواستم یه حرفی بزنم نوک زبونم بود یادم میرفت وارد اتاق میشدم یادم میرفت چی میخواستم بردارم یا یه ماجرایی رو که شنیده بودم بعدا میخواستم تعریف کنم نصفشو یادم نبود یه وسیله ای میخواستم بردارم بریم بیرون جا میزاشتم بیشتر وقتها یادداشت میکردم همیشه هم دنبال وسایلئ بودم که خودم قایمشون کرده بودم مثل پول و طلا انقدر دنبالش میگشتم آخرم یادم نمیومد.   دیگه چی میشد خودش اتفاقی پیدا میشد خلاصه بابت این موضوع هم عذاب کشیدن البته الان خیلی بهترم یک سالو نیم پیش بود

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2706