2737
2734

بنظر من بی حسی سختتره‌‌تجربه ای ندارم ولی از امپول میترسم همینکه بعضیا میگن کمردرد داره

بیهوشی ام فوقش لحظه ی بهوش اومدنش یکم بده

اما بی حسی از این جهت خوبه که صدای نی نی رو میشنوی و بغلش میکنی و تو بی خبری به سر نمیبری

واقعا تو طبیعی و سزارین مردد بودم که تازه به سختی سزارین رو انتخاب کردم حالا تو بی حسی و بیهوشیش موندم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیحسی که خوبه دکتر من داشت سر عملم ازدواج خواهرشو واسه همکارش تعریف میکرد منم داشتم میخندیدم کلا خیل ...

منم همش باهام میگفتن میخندیدن هواسمو پرت میکردن

ریکاوری تازه ترسم شروع شد 

😄

ولی نه دردو حس کردم موقع عمل نه اینکه سردرد گرفتم

2728
وای چقد بد منم میفهمیدم خیلی بد بود  دارم از ترس میمیرم خدایا

جدا؟؟

منم تو سزارینم میفهمیدم

انقد داد زده بودم انقد گریه کردم از درد وقتی از اتاق اومدم بیرون همه تعجب کرده بودن از بس سر و صورتم بهم ریخته بود انگار از مزدون جنگ برگسته بودم

ولی دیگه دومی رو چنین اشتباهی نکردم

رفتم طبیعی و الان بچه م بیست روزشه🤗

کاش شماام تن ب تیغ جراحی نمیدادی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
آنقدر نظرا مختلف گیج شدم

منم دقیقا همین طور..... نصف نصف میگن بیهوشی و بی حسی خوبه... 

ولی من که بخاطر عمل های چشمم 6 بار بیهوشی کامل گرفتم هیچ وقت بعدش اصلا عوارض و ناراحتی نداشتم. از بس راحت بود و هیچی نفهمیدم بخاطر همین میخوام دکترا شده التماس کنم بازم منو بیهوش کنن. 

دختر عموم یکماه پیش زایید گفت بیهوشی داشتم اصلا هیچی نفهمیدم خیلی راحت و بدون عذاب بود برام 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
جدا؟؟ منم تو سزارینم میفهمیدم انقد داد زده بودم انقد گریه کردم از درد وقتی از اتاق اومدم بیرون همه ...

چند سال بعد از سز طبیعی بچه اوردی اخه میگن نمیشه بعد سز طبیعی بیاری

چند سال بعد از سز طبیعی بچه اوردی اخه میگن نمیشه بعد سز طبیعی بیاری

عزیزم بعد دوسال و سه ماه از سزارینم طبیعی ب دنیا اوردم الحمدلله

گلم میشه. بعد ۱۶ماهم بوده کسی ک تونسته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
اره بیهوشی بهتره من میترسم دکتر بیهوشی قبول نکنه

خب باید بهش بگی ک سزارینت اینجوری بوده و درد میفهمیدی اون وقت بیهوشت میکنن احتمالا

عزیزم بعد دوسال و سه ماه از سزارینم طبیعی ب دنیا اوردم الحمدلله گلم میشه. بعد ۱۶ماهم بوده کسی ک تون ...

مگه میشه شکمتو پاره کردن بعد دو سال طبیعی بیاری یعنی من میتونم طبیعی بیارم شکمم میترکه پاره میشه میگن حداقل باید پنج شیش سال باید بگذره کجا زایمان کردی کدوم بیمارستان مگه میشه بعد سز  دو سال و نیمه طبیعی آورد

2706