2733
2739
چرا بیحسی نمیخوای؟پمپ درد لازم نیست.با خودت شیاف دیکلوفناک بردار هروقت حس کردی جایی ت درد میکنه بزن. ...

اخه زایمان اولم بی حسی زدن بی حس نشدم میترسم الانم همین شه 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیهوشی کامل بودم عالی بود

فقط پمپ درد نگرفتم بودم که دو ساعت اول خیلی درد داشتم و اشکمو درآورد

بازم باردار بشم بیهوشی رو انتخاب میکنم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2731
دکترم گفت اتفاقا دومی سخت تره یکم  برش دوم شکممه اونم به فاصله دو سال شکمم آنقدر بزرگ نمی دونم ...

باز تو دوسالی مال من دوسالم نمیشه😩😩

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2740

من بیهوشی بودم. بعدش هم پمپ درد داشتم. اولویت دکتر ها بیحسی هست. چون مریض هشیاره و ریسک کمتری داره براشون. ولی من شخصا چون ترسیده بودم گفتم بیهوشم کردن از طرفی طاقت صاف خوابیدن برای چند ساعت رو نداشتم. دو ساعت بعد اینکه اومدم بخش قشنگ اومدن برام شکم بند بستن و پشت تختم رو دادن بالا راحت نشستم بچه ام تو بغلم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
اخه زایمان اولم بی حسی زدن بی حس نشدم میترسم الانم همین شه 

عزیزم استرس نمیزاره بی حس شی.من وقتی بیحسم کردن خیلی ریلکس بودم ولی وقتی پاهام بی حس شدن اونموقع دادو هوار که دارین چکار میکنین ابروم رفت 😲

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
کدوم بیمارستان بودی

پاستور نو

جلو در اتاق عمل ازم عكس گرفتن نيشم تا گوشم بازه

تو اتاق هم كه همه يه جوري محبت بهت ميكردن انگار از اعضاي خانوادشون هستي

تازه من ششمين نفر بودم. فكر كنم از لحظه زدن آمپول تا دنيا اومدن دخترم كلا ده ديقه نشد! 

واسه من كه خيلي زود گذشت از بس پرسنل و دكترم باهام حرف ميزدن و شوخي ميكردن

یعنیچی بزرگه بچت درشته یا اضافه وزن

اضافه وزن دارم خیلی ولی دکتر چیزی نگفت ولی ماما گفت شکمت بزرگه ماشاله نمی دونم بچه بزرگه یا نه   هشت روزم زودتر به دنیا میارم میشم سی و هشت هفته و دو روز   

عوارض بیهوشی چیه کسی میدونه 

من که عوارض خاصی ندیدم

تازه یک بار هم عمل قلب باز کردم و بیهوش کامل شدم

خداروشکر مشکلی ندارم😊

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2706