2737
2734
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21303 بازدید | 2754 پست
ممنونم عزیزم،حتما از امروز شروع میکنم قول به خودم و شما اما راستش رژیم من کالری شماری نیست و رژیم خ ...

عالــــــــــــیه عزیزم تا عید هممون به وزن ایده الی که میخام میرسیم...شعارمونم این باشه سال نو=اندام نو😁😁😁😁

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من اینجا از تجربه های خودم دیگران میگم و هرکس بخواد استفاده میکنه و یا دربارش تحقیق میکنه و اگ ...

بخاییم حساب کنیم همین غذاهای میخوریم ازهمه بدتره من که یکی از دوستانم باچای سبز کم خوردن ورزش کم کرد حسابی ۲۵کیلو هرچیزی اگه اندازش خورده بشه قطعا ضررنداره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
 ولی جدی قبول دارین لذتی که تو خوردن و خوابیدن هست توی هیچیی نییس😑😂

من قبلا دوس داشتم ولی الان چندماهی ن دیگه به خدا خوردن بهم لذتی نمیده 

2731
جدی  چون من خودم وقتایی که میخورم بعدش سرگیجه دارم دکتر گفت نخور کم خونی شدید میاره  ...

اره من کم خونیم شدید میرم هرماه امپول میزنم چون پریودیم زیاده ولی همون دکترم گفت روزی ۲فنجان چون چاسگی سبز سرده بای چیز گرم بخور مثل زنجبیل یاهل یادارچین

وای رژیم خیلی سخته😁  نگا مناا خاک توسرم همش مال فست فود هس 😣 ۳ ماه پیش ۶۶ بودیم البته ...

خب راه حل رژیمه دیگه....به نظرم نباید به رژیم به چشم یه دشمن نگاه کرد.....تو زندگی همش یکنواخت بودن سخته....به نظرم یه مدت رژیم گرفتن و چربی سوزی باعث عوض شدن حال جسمی وروحیمون میشه و اگه یاد بگیریم از این راه لذت ببریم اتفاقا بهمون خوش هم میگذره یه جورایی باید به این دید نگاه کنیم که با این کار به روح و بدنمون استراحت میدیم

خب راه حل رژیمه دیگه....به نظرم نباید به رژیم به چشم یه دشمن نگاه کرد.....تو زندگی همش یکنواخت بودن ...

یه رژیم چربی سوزیم به من بدین

قد۱۶۸

وزن ۷۸😣😣

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
خب راه حل رژیمه دیگه....به نظرم نباید به رژیم به چشم یه دشمن نگاه کرد.....تو زندگی همش یکنواخت بودن ...

من هرموقع گشنم میشه بااین که اذیت میشم ولی اینقدر خوشحال میشم که خدامیدونه همش میخندم الکی بااین که واقعا سختمه تحمل کنم

من ی ماه گرفتم ۳هفته خیلی دقیق تر شدم ۳کیلو کم کردم امشب باز شکستم 😭😭😭😭پیتزاخوردم پیازسوخاری سیب زمینی ی مشت شکلات 

وای منااا یه مدت انگار مریض ها غذا میخوردم همش تو رژیم وای نگم برااات افسردگی گرفته بودم از کل لباس ها حالم بهم میخود به هرکی میرسیدم میگفتم من چاقم؟؟ 

یعنی دهن همه رو سرویس کرده بودم بخدا...

ولی یه مدته نمیدونم چه مرگم شده مثه چی میخورم مخصوصا از وقتی نامزدی شدم 

اصلا بیخیال همه چی فقط میخورم😣 

استعداد چاقی هم دارم اب هم میخورم چاق میشم 😢

وای منااا یه مدت انگار مریض ها غذا میخوردم همش تو رژیم وای نگم برااات افسردگی گرفته بودم از کل ...

اره منم استرس که میگیرم بیسکویت بابرنج میخورم لب با نمک اب باشکر 🙈🙈🙈🙊

دقیقااااا گلم درواقع لذتی که قبلا از غذاخوردن میبردی ریشه تو ضمیرناخوداگاهت داشت ولذت واقعی نبود که روحت بخاد حس کنه....درواقع یه لذت چندثانیه ی و کاذب بود...تو روانشناسی لاغری ما زیاد به این موازد برمیخوریم برای مثال دختر بچه ی که استرس و ناراحتی خودش رو با خوردن زیاد غذا خالی میکرد و انقدر میخورد که بهش حس خفگی دست میداد بعد اروم میگرفت ومیخابید.....درواقع بدن انسان جوری طراحی شده که باخوردن زیاد غذا عصب هاش حالت ریلکس میگیرن و این دقیقا حالیته که فرد معتاد به مواد مخدر حس میکنه.....پس کاملا مشخصه که یه لذت کاذبه....

2706