2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازی جون شما که از لاهیجانی به نظرت لاهیجان بهتره واسه زندگی یا رشت؟ توی‌ لاهیجان کدوم خیابونش شیک ...

عزیزم لاهبجان قشنگتره،بنظرم شیشه گران،ولی اون قسمت ملک خیلی گرونه ها.شمال هیجالاهیجان ورامسرنمیشه

خدایاهرلحظه نگهداردخترم باش
2731
عزیزم لاهبجان قشنگتره،بنظرم شیشه گران،ولی اون قسمت ملک خیلی گرونه ها.شمال هیجالاهیجان ورامسرنمیشه

مرسی عزیزم از نظر امکانات چطوره؟؟؟من هرچی توی دیوار سرچ میکنم خونه های قشنگی پیدا نمیکنم بیشترشونم زده شقایق 

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨
مرسی عزیزم از نظر امکانات چطوره؟؟؟من هرچی توی دیوار سرچ میکنم خونه های قشنگی پیدا نمیکنم بیشترشونم ز ...

شماواس کجایی؟اون قسمت خیلی باحاله ،توشیپوربرونگاکن،من داخل شهرلاهیجان نیستم،اون قسمت واس پولداراست🤗

شماواس کجایی؟اون قسمت خیلی باحاله ،توشیپوربرونگاکن،من داخل شهرلاهیجان نیستم،اون قسمت واس پولداراست🤗

من کرمان هستم عزیزم بین سه شهر لاهیجان و رشت و تهران موندم یه پسر ۸ ساله دارم و دوس دارم مدرسه هوشمند خیلی خوبی داشته باشه امکانات باشه همسرم لاهیجان رو دوس داره خیلی 

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨
من کرمان هستم عزیزم بین سه شهر لاهیجان و رشت و تهران موندم یه پسر ۸ ساله دارم و دوس دارم مدرسه هوشمن ...

عزیزم لاهبجان خیلی قشنگه هم جاهای دیدنی زیادداره،مثل بالاشهرتهران میمونه دیدی ک،