2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
سلام همشهري 🌹🌹

سلام عزیزم🌷🌹🌷

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738

۱۹لاهیجان😍😍😍😍

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
مرسی عزیزم از نظر امکانات چطوره؟؟؟من هرچی توی دیوار سرچ میکنم خونه های قشنگی پیدا نمیکنم بیشترشونم ز ...

عزیزم کارگر نمیشه خونه خرید خونهاش بالای ی میلیاره ولی خب باز نسبت ب تهران ارزونتره نیمام خوبه من خیابون قیامم خوبه شهید بهشتیم خوبه نیمام خوبه البته ب نسبته اون جاها خیابون خزرو ازادگانو گلستان ارزونتره

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
عزیزم کارگر نمیشه خونه خرید خونهاش بالای ی میلیاره ولی خب باز نسبت ب تهران ارزونتره نیمام خوبه من خی ...

مررسی عزیزم من میخوام رهن کنم با پولش مشکلی ندارم 

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨
مررسی عزیزم من میخوام رهن کنم با پولش مشکلی ندارم 

اهان رهن کاملش نمیدونم چقده ب هرحال اگرم میای خوش میای ب شهرمون😊😊😊

جانم به همشهري عزيزم❤️❤️

😍😍😍فدات

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706