2733
2739
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست

استاتر توی مفاتیح یه دعا هست که توی فهرست نوشته دعایی که مادر بر فرزند مریضش میخواند.باید بری جایی که سقف نداره یعنی بالا سرت آسمون باشه بدون روسری بخونی،تو رو خدا هر جور شده پیدا کن بخون 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من ۵۰ تا میخونم عزیزم 

@elena66    

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من الان تاپیک میزنم لینک تاپیکت و میزارم انشاا... خدا زودتر دختر گلت و شفا بده

وقتی ناراحتم فقط تو هستی که میای صورتم و ناز میکنی و با صدای بچگونه ات میگی ناااشی ناااشی😍دوست دارم پسرمهربونم💋

انشالله خدا هرچی سریع شفاشون بده حالش روز به روز بهتر بشه و دلت آروم بگیره عزیزم فقط از لطف و مهربونیه خدا ناامید نشو که از همه به ما دلسوزتر و خیرخواه تره

منم ۱۰۰ تا صلوات

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738

۵۰ تا حمد من میخونم،انشاالله هرچه سریعتر دخترتون شِفا بگیرن🙏

با اجازه استارتر برای شِفای داداش منم اگر میتونید تو ختم صلوات شرکت کنید،اجرتون با خدا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3574821/ختم-صلوات-برای-بیمار-قلبی-۱۴-ساله?page=

2706