2733
2734
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست
الهی حاجت روا باشید     تروخدا منم دعا کنید بیام خبرحاجت رواییم رو بدم. این روزا خیلی نیاز ...

من از زمانی که التماس دعا گفتی دعات میکنم انشالله به همین زودی به اذن خدا حاجت روا میشی وخبرش روبهم میدی ومن از فرط خوشحالی برات صلوات میفرستم آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
5 تا حمد میخونم، ان شاء الله گل دخترمونو خدا شفا بده 

الهی امین عزیزم، ان شاءالله پدرشما هم به زودی زود شفا پیدا میکنن  

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از زمانی که التماس دعا گفتی دعات میکنم انشالله به همین زودی به اذن خدا حاجت روا میشی وخبرش روبهم ...

با خوندن پیامتون دوباره گریم گرفت  مگه میشه با داشتن خواهرایی مثل شما حاجت روا نشم؟؟؟؟؟ با چشمای گریون براتون ایت الکرسی خوندم خدارو به بزرگیش قسم دادم به اقا صاحب الزمان قسم دادم حاجت رواتون بشید، الهی آمین      

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2728
با خوندن پیامتون دوباره گریم گرفت   مگه میشه با داشتن خواهرایی مثل شما حاجت روا نشم؟؟؟؟؟ با چش ...

انشالله حاجت روا بشی واشک ذوق بریزی دختر گلم انشالله بحق همون آیت الکرسی که قرائت کردی خدا دلت رو شاد کنه وامیدت رو ناامید نکنه آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
با خوندن پیامتون دوباره گریم گرفت   مگه میشه با داشتن خواهرایی مثل شما حاجت روا نشم؟؟؟؟؟ با چش ...

گلم منم برات ایه الکرسی میخونم

توروخدا توهم بااین دلشکستت برام دعا کن ابروم حفظ شه و رو سفید و سر بلند بشم پیش همه

2738

۲۰۰ تا فرستادم، دوستان من دو تا بچه هفت ماهه دارم وگرنه کاغذ و قلم برمیداشتم و صلواتهارو حساب میکردم لطفا یه دوست گلی که وقتشو داره اینکارو انجام بده چون زینب برا همه ما عزیز شد و همه غصه شو خوردیم و از خدا شفاشو خواستیم پس خوبه که نذرمونو ادا کنیم .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣