2733
2739
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@فرانک20   عزیزم لطفا واسه این فرشته حمد بخون

ان شاالله بزودی خوب بشه🙏🙏💙💚💙💚

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2731

سلام گل من منم ۱۰۰ تا ببخشیدا کمههه ،...انشالله دخمل خوشگلت خیلی زود خوب میشه و با همدیگه بهترین لحظه های عمرتون رو میگذرونین ......😊😊💕 بزرگ میشه و مامان میشهههه....تو هم خاطره ی اینو تعریف میکنیو میگی دوستای نی نی سایتیم خیلی کمک کردن که توالان پیشم باشی....😉😉مطمینم 

2740

۱۴  تا  😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم این دعایی ک تو امضا و تاپیکمه رو حتما بخون

قربونت حتما میخونم

ولی دلم میخواست بالاسرش بخونم که وقتم خیلی کمه فقط یساعته

یکم براش شعر از خودم میخونم که روحیه بگیره

بعد دعای توسل نذر دارم میخونم

بعدم تر و تمیزش میکنم موهاشو شونه میکنم و بعد بیرونم میکنن

من ۲۰تا میخونم عزیزم

به این چیزا فکر نکن،به مثبتش فکر کن

که زود مرخص میشه باید کلی بازی کنی،کلی تقویتش کنی،به این فکر کن چی باید درست کنی براش،بیاد براش کتاب بخونی،هنوز برف میاد برین باهم ادم برفی درست کنین

به اینا فکر کن،منفی جذب نکن

خوب میشه حالش عزیزم تحمل کن میگذره این روزام

2706