2737
2734
عنوان

مادرتون چندوقت یکی میاد خونتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 35 پست
دختر باجنبه ای هستی از واکنشت به کامنتم پیداس ک بهت برنخورد خدا مادرتو برات نگه داره عزیزم  ا ...

قربونت سلامت باشی دقیقا اصلا به روم نمیارم و نمیخوام ناراحت بشن 

زندگی زیباست چشمی باز کن  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اقا هستم من به جفتشون میگم مامان و خانومم هم همینطور هیچ وقت نمیگیم مامان من مامان تو یا خانواده من ...

شعلت چیه شما؟ که یا اونا خونه شما هستن یا شما؟

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2731
اقا هستم من به جفتشون میگم مامان و خانومم هم همینطور هیچ وقت نمیگیم مامان من مامان تو یا خانواده من ...

اوووه چه عالی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ممنون از درکت  فکر کن منی که نا ۱۲ ظهر میخوام ۹ صبح میرم دنبال بربری و خامه و...

من زیاد مهمونی نمیرم ومهمونی نمیدم..بچه کوچیک دارم شاغلم هستم..حوصله هم ندارم راستشو بخوای😞ازاول جوری رفتارکردم که هیچکس بدون دعوت نیاد خونم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2740
یکی از مامان ها میره دنبال اون یکی مامان و با هم میان خونه ما. جفتشون هم همسر ندارن تنها هستن میان ب ...

خوبه.خوب هرکس ی روحیه ای داره..کلا این مدل زندگی با روحیات من سازگارنیست😞

چه خوب چندوقت یبار میری خونه مادرت؟

جمعه ها ناهار میریم..مادرشوهرمم ازمن بدتره😀سالی یباردعوت میکنه..ولی همسرم بابرادرش دوهفته یبار سرمیزنن به مادرشون ولی من وجاریم ۳ماه یبار میریم

خوبه مامانا دعواشون نمیشه😁

خدا رو شکر همه با هم خوب هستیم من اگه یه روز وقت نکنم سر بزنم به مامان خودم.مادر زنم دعوام میکنه چرا به مامانت سر نزدی به خاطر همین همیشه سر میزنم. همینطور خانومم خودش میگه 

هر روز هم بهش زنگ میزنه 

ببخش بخند فراموش کن ❤
2706