2737
2734
عنوان

این صدمین ظرفی بود که گرفتم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 37 پست
ازین چیزای پلاستیکی بگیر بهش وصل کن ،اسمشو نمیدونم همون آزمایشگاه داره،چندوقتشه؟؟

داره دو سالش میشه ولی گفتم که بهش حساسیت داد

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مریضی بچه هاخیلی سخته من که تجربه ای ندارم ولی همین آنفولانزاشایه هم دوهفته تب داره انشالله ...

مرسی گلم

بخدا خودمم نصف جون شدم این مدت😭

الهی بمیرم چقدر ی مادر برا بچه زحمت میکشه فکر کن چقدر نگران و الاف ادرار بچه میشه آخی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2731
باور کن تا حالا هشت نه نایی گرفتم😓

اخی عزیزم اشکالی نداره ولی حتما ازمایش ادرار بگیر که اگه عفونت ادراریه دارو بدن اگه ادراری نباشه خدایی نکرده باید کشت خون و اینا بدی که تشخیص بدن منشا عفونت از کجاست که باعث تب شده انتی بیوتیکشو بدن زودی خوب شه

از این بگ ادرار بگیر بچسبون به التش موقع خواب جیش کنه میریزه تو اون البته اگه سنش کمه

به چسبش حساسیت داد و کهیر شد

ولی اونم فقط یه کم تهش جمع شده بود چون حالت درازکش بود از پشتش بیشترش ریخته بود تو پوشک

2740
وای خدای نکرده کلیش عفونی نباشه مایعات زیاد بده ادرارش زیاد شه

نمیدونم مرمری جون دیوونه شدم از خستگی و بیخوابی

از یه طرفم میبینم اینجوریه جیگرم کباب میشه

ولی هیچ علائمی نداره نمیتونم حدس بزنم چشه

نمیدونم مرمری جون دیوونه شدم از خستگی و بیخوابی از یه طرفم میبینم اینجوریه جیگرم کباب میشه ولی هیچ ...

شک نکن عفونته زودتر به دادش برس ی وقت زبونم لال کلیش اسیب نبینه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وقتی خوابه یه شیشه چای یا شربت آلبالویی چیزی بده یا قنداب بده . بعد که بیدار شدن بلافاصله در حجم زیا ...

از وقتی مریض شده از داروهاش ترسیده هیچچچی نمیخوره فک میکنه داروئه😭

الهی بمیرم چقدر ی مادر برا بچه زحمت میکشه فکر کن چقدر نگران و الاف ادرار بچه میشه آخی

دقیقا😓

اگه بدونی امروز چقد گریه کردم😭😭

اخی عزیزم اشکالی نداره ولی حتما ازمایش ادرار بگیر که اگه عفونت ادراریه دارو بدن اگه ادراری نباشه خدا ...

آزمایش خونش هیچی نشون نداد ولی همچنان آنتی بیوتیک میدم

دقیقا😓 اگه بدونی امروز چقد گریه کردم😭😭

انشالله زودی خوب میشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706