2733
2734
عنوان

کیا شهر غریبن و براشون مهمون میاد تواین گرونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من.فعلا ک هرکی میا مادرشوهرم خرج میکنه بعد خانوادم سالی یبار بزور میان.انقدددم میوه و خوراکی میارن ب ...

مال ما برعکسه توقع توراهیم دارن براشون بزارم

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
2731
توروخدا اهل مراعات باشیم

ای خواهر س روزه دخترداییمو شوهرش اومدن از شهرستان خونمون شوهرش هرچیزی رو نمیخوره قشنگ دخترداییم میگه شوهرم گوشتیه غذای محلی مثله ماکارانی املت کوکو اینجور چیزا نمیخوره بچم ۸ ماهشه دنبالم گریه میکنه توخونه خداشاهده نگهش نداشت هیچ ن غذا درست میکرد ن یک لیوان برام شست هیچکاری نکرد درک و شعور نداشت ..شب ساعت ۱۲ میخوابیدن صبح ساعت ۷ میومدن زن وشوهر تو سالن منم سینه تو دهن بچه خواب متاسفم برا ادمایه بی شعور

من. 

مشهد هستم، همه فک میکنن هتله😂😂 کمتر از ی هفتم نمی مونن. 

کسایی ک روزی جواب سلام ب زور میدادن هم خودشونو دعوت میکنن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
بدبختی اینه که خیلی حساس ب سرو صداس کی مراعات میکنه باید همه بخوابن وساکت باشن

وای من خواهر شوهرم ده روزی خونم بود تازه با نامزدش آشنا شده بود هرروز زنگ میزد روزی دوبار شایدم بیشتر..نامزدش نمی رسید خواهر شوهرم میگفت مهشید چاییت حاضره😥  همشون باید خورشت و کباب درست میکردم بچکم نق نقو..همون روزا استثنا بغلش میکرد اما قبل و بعدش اصلا..خدا هدایتش کنه.

بدبختی اینه که خیلی حساس ب سرو صداس کی مراعات میکنه باید همه بخوابن وساکت باشن

یه روز رو چیزی نگو.. ولی از روز دوم قبل اینکه ببری بخوابونیش بگو بچم به سر و صدا حساسه لطفا اروم صحبت کنید. 

اونها هم میفهمن بیشتر از یک روز مزاحمن..

و البته بگو دیروز به احترام شما نخوابوندمش کلی بد قلقی کرد.. امروز باید حتما بخوابه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

باید فرهنگ سازی بشه بخدا مردم که کلفت ونوکر کسی نیستن که بریم خونشون تلپ شیم وظیفه ای ندارن درقبالنون این فرهنگ اشتباه مهن ن نوازی دیگه واقعا جوابگوی نسل انروز نیست مردم توخونه های کوچیک با هزینه های زیاد ،باید همگی شعورمونو ببریم بالا مزاحم کسی نشیم بجای هتل نریم مزاحم کسی بشیم

خیلی سخت‌میگیری نسبت به خواب بچه ،بابا بچه بزرگ میشه

عزیزم شما بچه داری خودت اگرم داری احتمالا ارومن بچه من بدقلقه یکم خوابش جا ب جا بشه زندگی واسم نمیزاره همش میخواد گریه کنه تا چندروز اگه کمبود خوابم داشته باشه بازم بیچارم میکنه اره بزرگ که میشه ولی ب جیگر خونی

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
2706