2737
2739
عنوان

کیا شهر غریبن و براشون مهمون میاد تواین گرونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش درک کنن بچه ادم که خوابش کم وزیاد بشه و بهونه گیری کنه ینی فاجعه

خب برنامه زندگی بچه ات رو به هم نزن.. سر تایم ببرش بخوابه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2740

ماوشهرستان بودیم و فکوو فامیلامون تهران نشین .فقیر بودیم ولی همیشه میوندن سه چهار روز میموندن فکپکنم ده پونزده نفر ، مامانمم چون واسش مهم بود همیشه واسشون بهترینا رو از قبل کنار میزاشت واسه اونا مثلا یک موردش اینکه انواع مربا درست میکردیم فقط و فقط واسه مهمون الان که یادم میاد حرص میخورم.😡😡😡

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

گرونی به کنار...این بحث بچه واقعا سخته.....کسی هم مراعات نمیکنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من بچه ندارم اما توشهرغریبم ومهمون هم میاد...نمیشه چیزی بگی خب میگن مهمون حبیب خداست🤕

اها وقتی بچه دار شدی گلم میبینی که چقدرررر سخت میشه بابچه

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.

خوشبحالت من بس که کسی خونه ام نمیاد سالی یه بارم یکی میاد از خوشحالی چشمام برق میزنه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706