2733
2739
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چیزا اینجا مجهوله آیا تصادف منجر ب مرگ شده یا ن؟  راننده به پیاده رده یا پیاده خودش رو ج ...

بعدش کفنوودفن متوفی سی ملیوون شده آیا دختر وپسر هم در اون حقی دارن یا کفن ودفن فقط برا زنه متوفی میباشد؟

2731
اون پیاده کارتن خواب بوده و مواد مصرف کرده منجر ی مرگش شد روزبعد  و پیاده رو خودشو انداخت جلو م ...

پس قتل عمد نبوده... به احتمال زیاد قاضی دیه بگیره 

ببخشید من سه هفتس اومدم خونه مادرم و قصد طلاق دارم اما فعلا به دلایلی اقدام نکردم 

شوهرم یه بار اومد دنبالم نرفتم

هیچ ارتباطی هم نداریم

حالا دیروز یه مبلغ پول رو فرستاده به کارت مامانم و گفته که برای خانوممه 

حالا این دادن پول از لحاظ حقوقی که نفقه محسوب میشه باعث میشه چه حقی از من سلب بشه 

میشه توضیح بدین

2740
ببخشید من سه هفتس اومدم خونه مادرم و قصد طلاق دارم اما فعلا به دلایلی اقدام نکردم  شوهرم یه با ...

حقی از شما سلب نشده.. بلکه نفقه ای ک حقتون بوده رو دریافت کردین

اگر کسی رو داشت بعنوان سرپرست ازش نگهداری میکنه اگ کسی رو نداشت دادگاه براش قیم میگیره

واسه منم جواب میدی 😔شوهرم زمین به نامم کرده بردیم بنگاه مبایعه نامه نوشت  امضا کردیم و اثر انگشت منو شوهرم  هست مهر و امضا بنگاهی هم هست ولی شاهد نداره یکی امضا کرده ولی اسمی نداره الان اون زمین ماله منه یا نه  شوهر میتونه ازم بگیره یا نه ‌........

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
ماشین بیمه بوده اون از روش میدن دیگ؟ بعد درضمن دادگاه میتونه زندانی هم ببره؟

بستگی به قاضی ک ب این پرونده داره رسیدگی میکنه داره

اما بابان شرایطی ک شما گفتین دیه باید داده بشه

اگر بیمه باشه و بازرس بیمه تایید کرد بیمه میده

اگه بخوایم تقسیمش کنیم به من که دخترم از این سی ملیون ؟چقد میرسه؟

اگر از یک سوم اموال نباشه به کسی چیزی نمیرسه اما اگر از یک سوم اموال باشه یک هشتم به مادر و دوبرابر پسر میبره و نصف پسر ها برای دختر هست 

2706