2726
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم تو هر شهری ک هستی ی وکیل بگیر و تمام مدارکی ک داری بهش بده تا کاراتو درست کنه... اما اگر وام ر ...

ن وامم رو نگرفتم

این خانم ک من قسط میدادم بهش.تو نگو عضو میبرده واسه ی خانمه.

من نمیدونستم.میگفت هر ۳ماه قرعه میندازیم.منم ساده

قرعه اول نرفتم.قرعه دوم گفت پدرم مریض بود فراموش کردم بگمت

قرعه سوم ک شهریور پارسال بود.ک دیگه جواب تلفن نمیداد.رفتم دم ارایشگاه.ک تکلیفمو بدونم.گفتمش پ چرا قرعه نکردین گفت درگیر اسباب کشی ام یادم رفت بگمت و اینکه بقیه اعضا قسط ندادن.هنوز قرعه کشی نکرده و ازش خبر ندارم😩

خلاصه ک نمیدونم چیکار کنم.

چون پولمم زیاد نیست ۱م و ۲۴۰ هستش

میصرفه ک شکایت کنم یا ن؟

چقد هزینه داره؟

ی نفر بهم گفت ابلاغیه بفرست دم ارایشگاه بترسه🙄

نمیخاد وکیل بگیری

نظر شما چیه؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
دوست عزیزم میخواستم بدونم رای دادگاه برای ی تصاف ک مقصر 50 50 است چی میتونه باشه اونم تصادف ساعت 12 ...

خیلی چیزا اینجا مجهوله

آیا تصادف منجر ب مرگ شده یا ن؟ 

راننده به پیاده رده یا پیاده خودش رو جلو ماشین انداخته؟ 

آیا راننده چیزی مصرف کرده بوده یا ن؟؟ 

آیا دوربینی چیزی اون طرف بوده یا ن؟؟ 

۱.چرا رسیدگی به یه پرونده کیفری در مورد کلاهبرداری رو به دادگاه جرائم اقتصادی فرستادن؟

۲.در مورد کلاهبرداری ابتدا رد مال شاکی خصوصی انجام می شه یا ابتدا سهم دادگاه پرداخت می شه و اگر چیزی باقی بمونه به شاکی می دن؟

برای ارثیه پدری حق دختر ومادرش چجوریه؟ با وجود داشتن دوتا برادر 

پسر دوبرابر دختر میبره

مادر که همسر مرد باشه یک هشتم و دختر ها هم طبق اون چیزی ک پسر برده نصفش رو ارث میبرن

خیلی چیزا اینجا مجهوله آیا تصادف منجر ب مرگ شده یا ن؟  راننده به پیاده رده یا پیاده خودش رو ج ...

اون پیاده کارتن خواب بوده و مواد مصرف کرده منجر ی مرگش شد روزبعد  و پیاده رو خودشو انداخت جلو ماشین ما ندیدیمش و دوربین کنترل سرعتم فک کنم همون دور و بربود

خدایاشکرت بخاطر همه چی    
2706