2737
2734
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست
حقی از شما سلب نشده.. بلکه نفقه ای ک حقتون بوده رو دریافت کردین

خب من که تو خونش نیستم که تمکین کنم پس نفقه هم بهم تعلق نمیگیره ینی میتونست نریزه درسته؟؟؟

اما خودم فکر میکنم نه از سر دلسوزی بلکه از سر یه حساب کتابایی اینکارو کرده ،،،تو دادگاه اینجور محکوم نمیشم؟؟؟

که نفقه ریخته اما من تمکین نکردم 

ناشزه اعلام بشم یا هرچی....

البته منم حقوق میخونم اما اولاشم🤣🤣🤣

بستگی به قاضی ک ب این پرونده داره رسیدگی میکنه داره اما بابان شرایطی ک شما گفتین دیه باید داده بشه ...

ینی ممکنه علاوه بر اون مبلغ دیه که بیمه تایید کرده و میده  ماهم دیه بدیم؟

خدایاشکرت بخاطر همه چی    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه منم جواب میدی 😔شوهرم زمین به نامم کرده بردیم بنگاه مبایعه نامه نوشت  امضا کردیم و اثر انگ ...

نه وقتی خود شوهر امضا داره و توی دفترخانه نوشته شده نمیتونه بگیره

2731
خب من که تو خونش نیستم که تمکین کنم پس نفقه هم بهم تعلق نمیگیره ینی میتونست نریزه درسته؟؟؟ اما خودم ...

عزیزم منم سه ماه خونه پدرمم شوهرم دوتا 300 تومن به عنوان نفقه واریز کرده 

بعد عدم تمکین زده که من نتونم برای نفقه شکایت کنم چون نفقه زندان داره شوهرتون کاملا حساب شده داره جلو میره

خب من که تو خونش نیستم که تمکین کنم پس نفقه هم بهم تعلق نمیگیره ینی میتونست نریزه درسته؟؟؟ اما خودم ...

شاید بتونه بگه تمکین نکرده.. خب شماهم تا زمانی ک طلاق نگرفتی از خونه بیرون نزن ک بهونه نداشته باشه و تا وقتی هم ک زنشی باید نفقه بهت بده

@مهشید87   بیا اينجا

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
نه وقتی خود شوهر امضا داره و توی دفترخانه نوشته شده نمیتونه بگیره

پس شاهد چی نداشته باشه چی ؟ اره رفتیم بنگاه املاک مبایعه نامه نوشتیم هم امضا و اثر انگشت شوهرم هست 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2740
بستگی به قاضی ک ب این پرونده داره رسیدگی میکنه داره اما بابان شرایطی ک شما گفتین دیه باید داده بشه ...

ویه سوال دیگه شرمنده ببخشید پدربزرگ پدریم یه سال پیش فوت کردن بعد هم شش ماه بعدش پدرم حالا عموهام امضای منو ومامانو داداشامو گرفتن برای گرفتن وکالت تا تقسیم ارثیه کنن منتها پول سپرده پدر بزرگم ووکفن ودفن وخیلی چیزای دیگه رو بین خودشون تقسبم کردن وبه ما چیزی ندادن برادرام حاضر ننیستن حرفی بزنن اگه من بخوام شکایت  کنم شکایتم قابل قبوله یا حتما باید برادر بزرگم شکایت کنه؟

ویه سوال دیگه شرمنده ببخشید پدربزرگ پدریم یه سال پیش فوت کردن بعد هم شش ماه بعدش پدرم حالا عموهام ام ...

چون پدر زودتر از پسر فوت کرده باید هرچی ک از ارث هست رو درست تقسیم کنند.. مراجعه کن 

نرخ نفقه یک میلیونه...تو ک خونه رو ترک نکردی 

چرا من خودم ترک کردم وقتی سرکار بود جمع کردم اومدم خونه بابام

تو دادگاه بگم قهرم یه ناز زنونه بوده منتظر شدم بیاد دنبالم اما نیومد و منو نخواست بگم بهش پیام دادم بیا اشتی کنیم نیومد 

اینارو بگم تاثیر میگذاره رو ناشزه نشدنم؟ 

2706