2737
2734
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26312 بازدید | 508 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرت خیلی خوشگله عزیزم خدا حفظش کنه ❤❤❤

چشات خوشگله❤❤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
سلام کجا بودی؟؟چون تولدامون نزدبک ب هم بود تولدتو یادم موندتولدت مبارک واست تاپیک زدم اشتباه هم یکی ...

عشقه منی مرسی❤💚💛🧡💜💙💋💋💋💋💋

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
تو رو خدا اگه نمیاد ارایشگاه بیخیال شو دیگه خودت کوتاه نکن 😒خودش خوشگله موهاشم بلند بشه جیگرتر میشه ...

😂😂😂😂باشه

ببر آرایشگا ی مدل بهشون میده نگران نباش از عمد ک اینکارو نکردی 

شانس اوردی کوچیکه نمیدونه چیزی نمیگه😁

منم کوچیک ک بودم اصرار کردم ب داداشم گفتم بیا پشت گردنتو آرایشگاهی بزنم وایی خدا چنان خرابشون کردم داداشم در ب درد دنبالم میگشت گیرم میاورد با همون قیچی منو میکشت اخر سر با وساطت پسر عموم اروم شد منم از مخفیگلم در اومدم 

دیگ هیچ وقت جرات نکردم آرایشگاهی دس بهش بزنم