2737
2739
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26312 بازدید | 508 پست
چرا ازین آرایشگاه های مخصوص بچه ها نمیبریش؟ اونجا با اسباب بازی و غیره و ذلک سر بچه رو گرم میکنن بچ ...

همونجا بردم نمیشینه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرمری جان قد پسرت رشد کرده؟؟و دور سرش؟؟

ن گلم توچی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وای نمیره انقدر گریه میکنه نفسش میره😔

عیب نداره عزیزم زود بلند میشه موهاش،جونش سلامت

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2740
منم دور سرش همون ۴۸و نیم مونده دارم سکته میزنم خیلی بد

قدش چی

من ۵ سالم که بوده عروسی عموم برداشتم موهای چتری جلومو از ته با قیچی زدم

عروسی عمم هم یه هفته بعدش بود

هیچی دیگه دو تا عروسی فامیل نزدیک موهام گند خورده بود

پیش میاد

ببرش آرایشگاه شاید بتونه درست کنه

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

ببر دیزل بزن...اصلا نشون نمیده..بگو دورشو خالی کنه..جلوشم خامه ای..خیلی جیگر میشه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706