2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبگوشت ک حبوباتش زیاده..رب چرا نباشه؟؟حتی اگ محلیم باشه؟

بله گوجه و رب گوجه ممنوعه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
من اصلا هیچ پرهیز غذایی نمیکنم اخه همینجوریم شیرم کمه اگه بخوام رژیم بگیرم که دیگه شیرندارم بچمم اصل ...

خیلی راه ها هست واسه افزایش شیر

آب هویج 

شربت شیره انگور

شربت عسل

رازیانه و زیره

شیرافزای شرکت دینه به اسم لاکتودین

گناه داره طفلک معصومت به خاطر چیزهایی که شما میخوری اذیت بشه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2731
نی نیت چن روزش ود؟؟چ جوری  و چقدبهش دادی؟؟

از همون ۴۰ روزگی شروع شد ویک ماهه اول دکترا هرچی دادن امتحان کردم بچم سیاه و کبود میشد بعد ی همسایه مامانم اینا دارن لر هستن دید همش گریه میکنم وبچم هلاک شد گفت گل برنجاست بگیرین چرا ازین دارو شیمیاییا میدی بچت واقعا خدا هر چی میخاد بهش بده ب یکماه نکشید بچم خوب شد خداروشکر و خودمم خوردم و شیرمو بهش دادم هرچی میخوردم هیچ اتفاقی نمیفتاد

نی نیت چن روزش ود؟؟چ جوری  و چقدبهش دادی؟؟

گفتم ک نصفه ق چ خوری میریختم تو ی استکان کوچیک آبجوش چند دقیقه صبر میکردم صافش میکردم ی ق مرباخوری صاف کردشو میدادم ب جوجکم الهی بمیرم از بس درد میکشید خودش با میل میخورد

از همون ۴۰ روزگی شروع شد ویک ماهه اول دکترا هرچی دادن امتحان کردم بچم سیاه و کبود میشد بعد ی همسایه ...

عزیزم گل برنجاست به بچه ات هم میدادی؟ پسرم دوماهشه رفلاکس داره بچم و دلپیچه، میدونم اونم از رفلاکسه، چقدر به نوزادت و چند بار در روز میدادی، لطفا جواب بده داغون شدم، دارو هم اثر نمیکنه خیلی، البته من تا حالا اسمش رو نشنیدم میرم از عطاری میپرسم 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
عزیزم گل برنجاست به بچه ات هم میدادی؟ پسرم دوماهشه رفلاکس داره بچم و دلپیچه، میدونم اونم از رفلاکسه، ...

ساعت داره گلم ببین اگر رفلاکس یا کولیک باشه هر روز ی موقع خاصی بچت ناآروم میشه واذیت میشه و گریه میکنه تا بیاد دستت شما نیم ساعت قبلش نوک ق چایخوری بریز توی استکان کوچولو آبجوش ویکم صبر کن ی ق مرباخوری بهش بدین وباقیشم خودتون بخورین اگر از شیر خودتون میخوره

2738
ساعت داره گلم ببین اگر رفلاکس یا کولیک باشه هر روز ی موقع خاصی بچت ناآروم میشه واذیت میشه و گریه میک ...

ممنون عزیزم خیلییی تلخه، امیدوارم اثر کنه 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
ان شاالله عزیزم ان شاالله ک میکنه

فقط یه سوال دیگه ببخشید، اگر سرد بشه اشکال نداره حتما باید گرم داد؟ 

عزیزم گل برنجاست به بچه ات هم میدادی؟ پسرم دوماهشه رفلاکس داره بچم و دلپیچه، میدونم اونم از رفلاکسه، ...

دوست عزیز سلام شما این گلبرنجاست رو به نوزادتون دادین?? واقعا اثر داشت. نوزاد منم رفلاکس داره و واقعا اذیته. دیگه نمیدونم چکار کنم کلافه ام

دوست عزیز سلام شما این گلبرنجاست رو به نوزادتون دادین?? واقعا اثر داشت. نوزاد منم رفلاکس داره و واقع ...

سلام عزیزم،نه متاسفانه، من پسرم رفلاکس آلرژیک داره که تو چهار ماهگی شیرم رو قطع کردم و هنوز باهاش درگیرم

2706