2737
2739
سلام عزیزم،نه متاسفانه، من پسرم رفلاکس آلرژیک داره که تو چهار ماهگی شیرم رو قطع کردم و هنوز باهاش در ...

یعنی به همه چیز حساسیت داره که دیگه بهش شیر نمیدی??  کی خوب میشه??  دکتر به منم گفت رفلاکس آلرژی داره

یعنی به همه چیز حساسیت داره که دیگه بهش شیر نمیدی??  کی خوب میشه??  دکتر به منم گفت رفلاکس ...

اوووف،

من فقط نون مرغ گوشت گوسفندی میخوردم با هفته آخر سیب، ولی به شدت میپیچید به خودش موقع شیر خوردن و جیغ میزد، دیگع قطع کردم و شیر خشک الکر میدم، الان بهش، مرغ گوشت گوسفندی،کدو حلوایی سیب سیب زمینی،گلابی جو میدم همین، برای تست مواد جدید عزا میگیرم که اگر نسازه چند روز جیغ و گریه و تخوابیدنه،

اگر مواد آلرژی زا بهش بدی، هیییییچی نمیتونه ارومش کنه جز اینکه زمان بگذره و این مواد از بدنش دفع بشه

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووف، من فقط نون مرغ گوشت گوسفندی میخوردم با هفته آخر سیب، ولی به شدت میپیچید به خودش موقع شیر خور ...

انشاءالله به حق عزیز زهرا دیگه خوب بشه. میدونم خیلی سخته.

منم یه چیز که میخورم و بهش نمیسازه. خس خس سینه و گرفتگی سینه اش بدتر میشه و اینکه معذرت میخوام تو خونش مدفوع میبینم. بچه ام اون روز خواب راحتی نداره. همش وول میخوره و بینی و دهن و صورتش رو میخاره. آخرشم از خواب بیدار میشه. چرا نبردی ازش تست بگیرن ببینی به چه موادی حساسیت داره?? 

انشاءالله به حق عزیز زهرا دیگه خوب بشه. میدونم خیلی سخته. منم یه چیز که میخورم و بهش نمیسازه. خس خس ...

ان شالاه که فرزند شما هم هرچه زودتر خوب بشع،

تست اعتبار بالایی نداره در نهایت باید خودمون با آزمون و خطا جلو بریم

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2728
ان شالاه که فرزند شما هم هرچه زودتر خوب بشع، تست اعتبار بالایی نداره در نهایت باید خودمون با آزمون ...

توکل به خدا. انشاءالله خودش بهشون کمک کنه. حاضرم خودم به جاش اینجور بشم ولی حال بچه ام خوب خوب باشه.

انشاءالله جوجه ات هرچه سریعتر خوب خوب بشه

شما بچتون خوب شد؟ کولیک هم داشت؟

سلام،نه کولیک نداشت،رفلاکس آلرژیک داشت و داره هنوز

2740

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون