2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماکارونی که اشکال نداره 

فقط بعدش یه قرص دایمتیکون بخور که نفاخ نشه شیرت

ساندویچ مرغ

با گوشت چرخی و قارچ ساندویچ گوشت

ساندویچ هایی که توی ساندویچ ساز درست میشه

آبگوشت بدون رب

جوجه کباب بدون اب لیمو و ادویه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

من همه چی میخوردم اما روش گل برنجاست هم میخوردم ی داروی عطاری هست ک نوک ق چ خوری میریزی تو آبجوش بکم ک دم اومد میخوری

بچم نابود شد با اینکه کنترل غذا میکردم همش قبل از اینکه گل برنجاست بخورم وبخوره وبهترین کارهمین داروبود و چقدر دعا کردم اونی ک بهم پیشنهاد داده بود

هم خودم میخوردم هم ب بچم میدادم

2740
میشه اسم غذاهایی ک مبخوری بگی؟

مرغ و گوشت ابپز یا کبابی . پلو ساده . کمپوت میوه . سیب زمینی پخته. روغن هم کنجد یا زیتون 

کلا همینا رو میخورم غیر از اینها معدم واکنش نشون میده 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

بچه ی من داشت من که همه چیز میدادم بهش یعنی دکترش نگفت که چشیزی نده بهش فقط گفت محصولات گاوی نده همین بچه ی اولم بیست ماهش بود خوب شد اینم بگم من هر از چندگاهی بهش 1 میلی شیر میدادم پرهیز کامل نمیکردم ولی بچه دومم از اول شیر خودمو خورد اونم 8 ماهش بود خوب شد با دارو کنترل میکردم

بچه ی من داشت من که همه چیز میدادم بهش یعنی دکترش نگفت که چشیزی نده بهش فقط گفت محصولات گاوی نده همی ...

عزیزم بچت ریفلاکس آشکار داشت یا پنهان؟

چندوقت دارو دادی بهش؟

من که پدرم دراومده سر ریفلاکسش😔

عزیزم بچت ریفلاکس آشکار داشت یا پنهان؟ چندوقت دارو دادی بهش؟ من که پدرم دراومده سر ریفلاکسش😔

رفلاکس آشکار داشت هر دوتاش حق میدم سخته حالا کنارش هر دوتاشم حساسیت پروتئین گاوی دارن جوری که بيسکوئيت هم نمیتونی بهش بدی