2733
2734
عنوان

بیاید عکس سونوگرافی هفته 5 و 6 و 7 رو بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 28010 بازدید | 220 پست
خفته ای یه بار رفتیا😲😁

اره به خدا ۵.هفته ۳ روزفهمیدم باردارم رفته بودم متخصص نازایی اونجا نوشت که اول بتا بدم بعد دارو بده دادم که مثبت شدبرگشتم دکترخودم بتام خیلی بالا بود سونوکرد ساک دید بعد۱۰ روزنوشت براقلب رفتم میزدخداروشکر۸ هفته لک دیدم با دردهای شکمی رفتم گفت قلبش میزنه ۹ هفته رفتم چون تهوع ام کلا یه شب ازبین رفت گفت سالم تا۱۲ هفته رفتم ان تی الانموخودمو به زورنگهداشتم تا۱۶ هفته نرم اونا ۱۰۰ بودن حالا باید۳۰۰ بدم زورم میاد😁

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
پس از منم پسره چون بیضیه؟ صفحه یک ببین

ان شاالله که هرچی میخوایی همون بشه،اینا همش احتمالات هست ویه نظریه دیگه هم هست که جنین داخل کیسه اگه طوسی وروشن باشه دختره واگه یه نقطه مشکی وپررنگ باشه پسره،،که مال شما کمرنگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره به خدا ۵.هفته ۳ روزفهمیدم باردارم رفته بودم متخصص نازایی اونجا نوشت که اول بتا بدم بعد دارو بده ...

اگع بتات بالا بوده بچت پسره

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
زهرابالام به نظرمن بچت پسره،من ازشکل کیسه اب میگم که تقریبا صددرصده،شکل کیسه اب اگه لوبیایی یعنی بیض ...

اینم بگم رحمم قوسی ها شایدازاون که گردنیست

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731
ان شاالله که هرچی میخوایی همون بشه،اینا همش احتمالات هست ویه نظریه دیگه هم هست که جنین داخل کیسه اگه ...

مرسی بله خودمم میگم دختره

اگع بتات بالا بوده بچت پسره

اره ۹ روزاز پریودم میگذشت ۷۷۱۷ بتام بودیعنی ۴۵ روزه بوده

اره ۹ روزاز پریودم میگذشت ۷۷۱۷ بتام بودیعنی ۴۵ روزه بوده

اووووو صددرصد پسره. خخخخخ

2738
اره به خدا ۵.هفته ۳ روزفهمیدم باردارم رفته بودم متخصص نازایی اونجا نوشت که اول بتا بدم بعد دارو بده ...

سعی کن کمتربری سونو خیلی مضرره واسه بچه،،خواست خداهرچی باشه همون خواهدشد ختم قران شروع کن تقدیم به روح پیامبران وامامان کن توطول بارداری بخون عالیه هم ارامشبخشه هم ائمه مراقب نینیت خواهندبود ان شاالله

اووووو صددرصد پسره. خخخخخ

وای دده من برا یکی پسربزرگ کنم 🤔🤔🤔حتما دومی رو دخترمیزام اخه بایدیکی برامنم پسربزرگ کنه 😁😀

سعی کن کمتربری سونو خیلی مضرره واسه بچه،،خواست خداهرچی باشه همون خواهدشد ختم قران شروع کن تقدیم به ر ...

اصلا حوصله ام نمیکشه ازخدام بخونم ولی فقط خوابم الان کم کم می خوام بخوابم تا۱ طهر بعدعصراز۴ می خوابم تا۷ تاخود صبم عین جغدیه چشمی می خوابم

ان شاالله که هرچی میخوایی همون بشه،اینا همش احتمالات هست ویه نظریه دیگه هم هست که جنین داخل کیسه اگه ...

5 هفتم اینجا

اصلا حوصله ام نمیکشه ازخدام بخونم ولی فقط خوابم الان کم کم می خوام بخوابم تا۱ طهر بعدعصراز۴ می خوابم ...

اپلیکیشن قلم هوشمندقران رو ازنت دان کن سوره هارو یکی یکی باصوت پخش میکنه هندزفری بذارتوگوشت هم خودتو نی نی گوش کنید وهم بخون خیلی لذت بخشه،،ازروی قران منم نمیتونستم بخونم اینجوری خیلی ارامبخشه

اسی ازت یه خواهشی دارم ناراحت نشی ها توروخدا .بیخیالی روطی کن خودم استرس میکشم میبینم جزضررهیچی نداره پس بیخیال سلامت باشه هرچی باشه تولقاحش همه ی موارد ذخیره شده ازاین به بعداون ذخیره هاداره بزرگ میشه من حتی به خوردن مثلا سیب که برای مثلا سفیدی پوستش اعتقادندارم چون اون همه چی رو داره سیب روفقط می خوریم کمبود ویتامین براخودمون نداشته باشیم اون کوچولو از زانوها ودندون های ما میخوره ربطی خوردن ما نداره 

2706