2737
2739

اونایی که جنسیت بچه هاتونو میدونید خواهش میکنم عکس از سونو گرافی هفته 5 و 6 و 7 بزارید ماها که ماه اول بارداری هستیم با مال خودمون مقایسه کنیم و بفهمیم بچمون چیه

مثل این میشه تشخیص داد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

ماله من دوقلوعه رفتم واژینال گفت یکیش 5w+2d

5w+3d این یکی 

ولی چیزی جنین ندید 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
ماله من دوقلوعه رفتم واژینال گفت یکیش 5w+2d 5w+3d این یکی  ولی چیزی جنین ندید

میدونم شما عکس اون سونو رو بزار اینجا تا بگم چیه بچت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا مال من کاملا سمت راسته اما سونو گفت دختره

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2728
میدونم شما عکس اون سونو رو بزار اینجا تا بگم چیه بچت

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
وا مال من کاملا سمت راسته اما سونو گفت دختره

میشه بزاری عکسشو. مال هفته 5 و شیشتو. 

2738
مال من مثل شما نیست. این هفته چنده؟ 

من ب حساب خودم ۶ هفته بود 

ولی سونو زده  یکیشو  روز 3 +5w+2d      ;        5w

این سونو هفت هفته و ی روز فندق منه😚😀

شکمی دادید اینو یا واژینال ؟

2706