2733
2739
عنوان

میخام دردودل کنم سبک شم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢😢کجابرم اخه اگه حرفی بزنم دعواب پامیشه شوهرم گناداره ی سری سراین حرفا دعوای ناجوری کرد باپدرش دست ...

اونو ننداز وسط اون زنیکه مگه شوهر داره (توام خودت حقت رو بگیر!!! 

چه کسافت نجسی شدن مردم!!! 

ازون مفت خورای سلیطس اینارو باس بدن دست من یه جری بهشون بدم!!! زنیکه نمیتونه اروم بشینه که با دختر م ...

وای بخدا

اصلا این حجم از بی زبونی استارترو درک نمیکنم.

بابا چهار بار صداتو بنداز توی سرت یه وحشی بلزی دربیار بزار ازت بترسن.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2731
اره ازهمین میترسن فکرمیکنن من اومدم حقشونوبگیرم

عزیزم حقی در کار نیست.

اونا ارثی نمیبرن مگر اینکه پدرشوهرت بخواد لطفی کنه یه چیزی بهشون بده همینجوری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اگه دیدی کسی مثل گرگ بهت حمله کرده بدون مثل بره باهاش رفتار کردی که اینقدر هار شده

اره تقصیرمنم هست ولی همه میگن توحرف نزن منم ساکت موندم تاالان دیگه طاقتم طاق شده

😢😢کجابرم اخه اگه حرفی بزنم دعواب پامیشه شوهرم گناداره ی سری سراین حرفا دعوای ناجوری کرد باپدرش دست ...

خودت دادو هوار کن

وای بخدا اصلا نمیفهمتت

الان توانایی اینو دارم شمارشو بزاری از پشت تلفن چنان جری بدمش کاسه کوزشو جمع کنه ازون شهر بره

وای بخدا اصلا این حجم از بی زبونی استارترو درک نمیکنم. بابا چهار بار صداتو بنداز توی سرت یه وحشی ب ...

هر کی بود تا الان جر داده بود زنیکه رو!

اصلن حقی نداره تو اون خونه داره مفت و مجانی میخوره از بر پدر شوهر و مادر شوهر سابقش! 

من بوذم کاری میکردم بزنه به چاک!!! یعنی چی این رفتار! این از بس مظلوم بوذه اون هار شده علنن میخواد اینارو بندازه بیرون خودش پادشاهی کنه!

2740
اره تقصیرمنم هست ولی همه میگن توحرف نزن منم ساکت موندم تاالان دیگه طاقتم طاق شده

ببخشیدا همه خیلی بیجا کردن

اونم دندوناتو شمرده

خودت دادو هوار کن وای بخدا اصلا نمیفهمتت الان توانایی اینو دارم شمارشو بزاری از پشت تلفن چنان جری ...

اینقداین فکراب سرم زده ک برم بکشمش ولی ادمه یهوعصبی میشی ی کاری میکنی بعدپشیمون میشی

بخاطراین حرفا من خونه مادرشوهرم نمیرم چندوقت پیش مجبورشدم برم بعدداشتم بابچم یازی میکردم مهمونم داشتن بعد رفته ب مادرشوهرم گفته ک من یکی باپا محکم زدم بهشورفتم منم کلی قسم خوردم ک من این کارونکردم تامادرشوهرم بفهمه این داره دروغ میگه

اینقداین فکراب سرم زده ک برم بکشمش ولی ادمه یهوعصبی میشی ی کاری میکنی بعدپشیمون میشی

بکشمش چیه

دختر خوب هر وقت هر کاری کرد همونجا جلو همه بشور بزارش کنار

2706