2737
2739
عنوان

اسم مذهبی برای دختر به جز فاطمه و زهرا چی قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احیانا سلاله به معنی نطفه نیست؟ 🤔

معنیش همپن میشه اما چون برای حضرت فاطمه خیلی به کار میره سلاله النبی قشنگه به نظرم و اینکه آواش قشنگه

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش
2738

باید به معنیشون هم توجه بشه، بعضی اسامی که الان گذاشته میشه به عنوان نام مذهبی صرفا توی قرآن اون کلمه وجود داشته وگرنه معنیش جالب نیست. 

حتی اسم ساره،درسته نام همسر حضرت ابراهیم هست اما اون همسرشون که حسادت کرد به بانو هاجر و حضرت اسماعیل و سرگردون موندنشون توی صحرای خشک و بی آب و علف

رقیه و معصومه رو دوستدارم این لینک هم چک کن کامنتهارو هم چک کن اونجا دیگران کلی اسم گفتن زیر صفحش&nb ...

من از شهید حدادیان که توی فتنه دراویش شهید شد حاجت گرفتم. 

شهید مدافع حرم شهید سیاهکالی به زندگیم رنگ تازه داد. 

شهید اوینی اولین نقطه اتصال من با فضای شهدا بودن و چقدر همراه من بودن و خودم مطلع نبودم 

از شهید محسن وزوایی حاجت گرفتم (یکی از فرماندهان بازی دراز و از نفرات اصلی تسخیر لانه جاسوسی) 

شهید تورجی زاده نجواهاش با امام عصر عالیه صوتش هست 

کتاب عارفانه احمد علی نیری هم هست.

شهید حسین معز غلامی هم که مدافع حرم بودن ایشونم کتاب دارن و اونم جالبه زندگیشون و نکاتی ک توجه کردن در این سالهی زندگی

اینارو گفتم ک اگر خواستید به کسی معرفی کنید. 

من از شهید حدادیان که توی فتنه دراویش شهید شد حاجت گرفتم.  شهید مدافع حرم شهید سیاهکالی به زند ...

ای جانم عزیزم خوشا به سعادتتون که پیش شهدا عزیز هستین الهی خدا روح تمام شهدارو شاد کنه و ازمون راضی باشن الهی شفاعتمون کنن چشم کامنتتون رو کپی میکنم تو تاپیک حاجت روایی 

لینکش اخر امضامه چک کن کلی کامنت و اسکرین حاجت روایی هست 

لطفا منم سر نمازتون خیلی دعاکنید واسه شفای بیمارها هم دعاکنید   

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
ای جانم عزیزم خوشا به سعادتتون که پیش شهدا عزیز هستین الهی خدا روح تمام شهدارو شاد کنه و ازمون راضی ...

شما هم اگه می تونید به من کمک کنید . 

من خیلی علاقه به اعمال مذهبی داشتم ولی الان وقت آزاد هم زیاد دارم ولی به بطالت میگذره. یعنی حوصله انجامش رو ندارم .

شما هم اگه می تونید به من کمک کنید .  من خیلی علاقه به اعمال مذهبی داشتم ولی الان وقت آزاد هم ...

سلام دوست عزیز چرا که نه چشم حتما .

درخواست دوستی میدم اونجا میگم یا تو یکی از تاپیکهای  خودتون 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی