2733
2739
عنوان

اسم مذهبی برای دختر به جز فاطمه و زهرا چی قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 67 پست
در مرتبه بعدی هم.. نورا( هر چند معنیش به فارسی خوب نیست.. رجوع کنید به لغت نامه دهخدا) طهورا ن ...

معنی‌ نورا به فارسی چیه؟

تو‌گوگل زده بودم‌قبلا ولی هیچ وقت چیز بدی ندیده بودم 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم عزیزم خوشا به سعادتتون که پیش شهدا عزیز هستین الهی خدا روح تمام شهدارو شاد کنه و ازمون راضی ...

عزیزم شهدا لطف دارن به ما  حتی اگر در طول عمرمون فقط یه بار یادشون کنیم. ایشان تازه اولیای خدا هستند. ائمه ک کلا یادشونم نکنیم یادمونن و نگرانمون. 

انشالله قابل بلشم حتما حتما چشم دعاگو هستم. 

شما از اول تو این حال و هوا بودی یا به مرور به دست آوردی؟؟؟

به مرور عزیزم. کاملا به مرور. کاملا به لطف خدا. تو اوج ناامیدی ک به خدا شکایت میکردم و با عرض شرمندگی باید بگم که زندگی شهدا رو فقط یه داستان حماسی میدونستم . 

فقط یه اتفاقی برام افتاد و گفتم خدایا من دیگه خستم یه کاری کن تو مسیر بیوفتم به حضرت زهرا و امام عصر توسل کردم ایشان هم منو به این راه نورانی هدایت کردن. (البته که من همچنان بنده ی سربه راهی نیستم برای خدا و شیعه درست و درمون برای ائمه) 

رمزش اینه ک باید قبول کنی مسیری ک میری اشتباهه و راه درست را بخوای. 

2728
سلام .خوشا به سعادتتون و التماس دعای ویژه . اسم کتاب شهید غلامی چیه ؟ جستجو کردم ولی ندیدم کتابشونو

سلام. محتاجیم به دعا. اسم کتاب ایشون رو انشالله عکس میگیرم میفرستم براتون انقدر در گیر زندگی ایشون شدم یادم رفت اسمشو ببینم 😁 البته کتابم برای خودم نبود. 

این یه حس زنانه بود. شاید هرکس دیگه ای هم بودن رفتارشون اینطور بود . این جابجایی خواست خدا بود . وگر ...

بله خواست خدا بود اما به وسیله ایشون. 

این صحبتتون رو قبول دارم که حضرت اسحاق فرزند ایشون بودن. 

2740