2733
2734
عنوان

یه سوال درباره مهریه دارم

234 بازدید | 19 پست

من مهرم ۱۱۴ تا سکه اس.بعضی وقتا که با همسرم بحثم میشه و با حرفاش اذیتم میکنه منم برمیگردم میگم میرم مهرمو میزارم اجرا تا قرون آخرشو ازت میگیرم چند بار برگشته بهم گفته تو نامزدی وقتی خواب بودی پای برگه(به گفته ی خودش رفته رو برگه نوشته که خانمم ۱۰۰ تا سکه اش رو بخشیده)رو اثر انگشت ازت گرفتم.میخوام ببینم اینجوری میشه مهر رو بخشید یا حتما باید تو محضر خودم امضا بدم؟

فک کنم جدیدا امضا ها الکترونیکی شده

مگه اینکه قبل از این بوده باشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نمیشه

شاید این کارو هم کرده باشه ولی قانونی نیست

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

یا ابر فرض این چه صیغه ایه 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

بگو تو همون چارده تا رو بده اگه میتونی😂

بله باید بری امضا کنی عزیزم نترس اگه حتی ازت اثر انگشت هم داشته باشه که قطعا نداره و میخواد اذیتت کنه سند و مدرک معتببری نیست.

توهم اینطوری نگو هی مهریه مهریه نکن

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.
2740