2733
2739

چرا تو شامپوت نمک دریا نمی کنی

ک شوره نزنه 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به این سوالات من جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم.

جنس موهات چیه؟ چرب؟ خشک؟ نرمال؟

پوست سرت چطوریه؟ چرب؟ خشک؟ نرمال؟

نوع موهات چیه؟ صاف؟ فر؟ موجدار؟

الان از چه شامپو و محصولاتی برای موهات استفاده میکنی؟

چه مارکی؟

موهات رنگ و دکلره داره؟

2731
عزیزم به این سوالات من جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم. جنس موهات چیه؟ چرب؟ خشک؟ نرمال؟ پوست سرت چ ...

موهام وپوست سرم چربه

موهام صافه

موهام نه رنگ داره نه دکلره

از شامپو فولیکا استفاده میکنم

درست میشه؟؟ فرقی نمیکنه چه شامپویی باشه؟؟

نه فرقی نداره 

ولی حتماااااا نمک دریا اصل باشه

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
عزیزم به این سوالات من جواب بده تا بتونم راهنماییت کنم. جنس موهات چیه؟ چرب؟ خشک؟ نرمال؟ پوست سرت چ ...

میشه منم راهنمایی کنی 

کف سرم چرب موهامم چرب دکلره ورنگ هم دارم 

شامپو فولیکا 

2740
موهام وپوست سرم چربه موهام صافه موهام نه رنگ داره نه دکلره از شامپو فولیکا استفاده میکنم

عزیزم

اینا شامپو های خوبین

لاکمه

ترزمه

آتو

موکوتا

فیتو

اینسایت

و...

سعی کن توی تغذیه ات، فست فود و غذا های چرب رو حذف کنی. یه مدت هم غذا های اسپایسی و تند و تیز میل نکن.

این پیج رو هم ببین. خیلی خوبه.

Haircare_sogand

برای تصمیم گیری نهایی بهتره با یک پزشک متخصص پوست و مو ماهر مشورت کنی

موهام صاف ریزش شدید دارم تاس میشم  مرسی از راهنماییت

عزیزم 

ریزش مو علل مختلفی داره.

مثلا

استرس و فشار عصبی

کمبود روی

کمبود بیوتین

کم خونی

کمبود ویتامین D

شامپو نامناسب

اختلال هورمونی 

اختلال عملکرد تیرویید

و.....

شما اول باید علت رو پیدا کنید بعد درمان رو شروع کنید.

علت ریزش شما چیه؟