2733
2739
عنوان

تاثیر قیافه و تیپ در انتخاب همسر

794 بازدید | 42 پست

منظور از قیافه اینه که چهره ظاهری فرد مورد نظر به دل شما بشینه
و منظور از تیث اینه که نحوه لباس پوشیدن فرد مورد نظر مورد پسند شما باشه
فارغ از درست بودن یا اشتباه بودن این دو ملاک، ایا بین این دو تفاوت قائل هستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سختن سوالات

خوب بپرس تیپ وقیافه شوهرتون مهمه؟😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728
2738

من از شوهرم که به این نکته توجه کرده بود و خواستگاری جوراب نو پوشیده بود خیلی خوشم اومد

قیافه اش خییییلی خوشگل نیست

ولی خیلی ویژگی های مثبت دیگه داشت که بهش بله گفتم

تیپ ش هم خوب لباس ش رو ست کرده بود

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من از شوهرم که به این نکته توجه کرده بود و خواستگاری جوراب نو پوشیده بود خیلی خوشم اومد قیافه اش خی ...

از کجا فهمیدی جوابش نوعه😯

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706