2737
2734
عنوان

پخش کردن عکس عروسیم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 50 پست
بله ما سنتی هستیم  جلو چشم خودم و همسرم یکبار اون عکسارو از طریق وصل کردن ب تلویزیون ب نمایش گ ...

اوهوم خانواده ما هم سنتی ان...عیب میدونیم این جور چیزا رو...عکس داریما تو گوشی هم ولی سر لخت نیستن

گروه تلگرام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم اخه انگار اقوام درجه یک استارتر نبودن اون فرد آره استارتر؟اقوام در جه یک بودن؟

نمی‌دونم پست اولش گفت اقوام درجه یک خودم،،اخه اقوام درجه یک مگه پدر مادر  خواهر برادر ،پدر بزرگ مادر بزرگ نیستن

بگو الهی امین
2728
درجه یکه ولی از صد تا دشمن برام بدتره 

فکر کنم عمته اره ؟😂

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2738
اوهوم خانواده ما هم سنتی ان...عیب میدونیم این جور چیزا رو...عکس داریما تو گوشی هم ولی سر لخت نیستن

الان چن سال از عروسیم میگزره ولی هی نگران اون عکسام هی صلوات میفرستم دعا میکنم

الهی بمیرم برای غربت حضرت زهرا و حیا و حجاب حصرت زهرا که حرف خدا و حضرت زهرا اینقدر کم رنگ  شده که خیلی ها به استارتر میگن بیخیال و..

.منم خودم خیلی حساسم و اینقدر برای تک تک موها و بدنم ارزش قایلم که دوست ندارم هر کس و ناکسی موها و بدنم را ببیند .کاملا استارتر را درک میکنم بعد هم انهایی که میگن عکس استارتر را کسی نمیبینه و مهم نیست پس اگه کسی نمیخواست ببینه برای چی امدن باش عکس گرفتن ؟؟؟؟؟؟ استارتر ناگهانی برو دم خانه شان و بگو فلش را بده و پاکن کن یا یه فلش نو براش ببر .یه جوری پاک کن که نتونه برگردونه