2737
2739
عنوان

پخش کردن عکس عروسیم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 50 پست
صلوات بفرستیم پاک میشه ؟

ببخشید اگه صلوات را مسخره میکنید یا کم اهمیت میخواید جلوه بدید پس با صلوات فرستادن برای شما هم ، خونه دار نمیشید .ما که از راه دور برای استارتر نمیتونیم کاری بکنیم ولی با صلوات فرستلدن خدا خودش یه کاری میکنه و اسبابش را فراهم میکنه که عکس پاک بشه .

ببخشید اگه صلوات را مسخره میکنید یا کم اهمیت میخواید جلوه بدید پس با صلوات فرستادن برای شما هم ، خون ...

چه ربطی به مسخره کردن صلوات داشت 

چرا بدون فهمیدن منظور فرد مقابل به خودتون اجازه میدید تند و تند تایپ کنید و انگ بچسبونید به آدم 

من اگه صلوات رو قبول نداشتم احمق بودم تو امضام درخواست دعا کنم؟

خدا خودش قانون علت و معلول رو برای دنیا معین کرده و گفته بجز موارد خاص این قوانین رو نقض نمیکنه

وقتی چیزی راه حل منطقی و فیزیکی داره با دعا حلش نمیکنن 

مثل اینه که بگید من تشنه امه دعا کنید خوب بشم 

والا بزرگان دین هم اینجور مواقع بلند میشن میرن آب میخورن تا تشنگیشون رفع بشه 

وگرنه اسلام میومد می‌گفت همممه کاراتون رو با دعا حل کنید خودتون بشینید تو خونه 

استارتر اینجا اگه منطق داشت و ادب اونطوری جواب منو نمی‌داد ، می‌رفت به اون طرف خیلی محکم میخواست عکسشو پاک کنه 

چون منم از دوستان «باشعور» اینجا دعا می‌خوام تا شرایط جور بشه خونه بخرم خودمم دارم جون میکنم و کار میکنم ، نه اینکه بشینم تو خونه بگم دعا کنید خونه از آسمون بیوفته پایین

وقتی اون آدم حی و حاضره و اسی هم زبون داره چرا نباید حرفشو بزنه و حقشو بگیره 

چون می‌ترسه بره مشکلشو حل کنه میگه صلوات بفرستید عکسا پاک بشه !

کسی که مار نیشش زده نمیشینه دعا کنه ،اول می‌ره دکتر 

بعد دعا می‌کنه دوا درمون پزشک اثر کنه 

موفق باشید

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی به مسخره کردن صلوات داشت  چرا بدون فهمیدن منظور فرد مقابل به خودتون اجازه میدید تند و ...

خب دیگه جوری گفتید مگه با صلوات فرستادن عکس پاک میشه که انگار دارید مسخره میکنید .بعدش هم خیلی موضوع را ساده و راحت گرفتید .من پدرم نظامی هستن و صدها نفر طی ده سال اخیر برای موضوع عکس و..با ایشون مشورت کردن .صد نفر را میشناسم و حتی بیشتر که به طرف قول دادن عکست را پاک میکنیم ولی نکردن .متاسفانه خیلی ها در این مورد امانت دار خوبی نیستن .پس همچین راحت نیست که استارتر بره بگه پاک کن و طرف هم پاک کنه .اگه میخواست پاک کنه کا اصلا نمیگرفت من خیلی مورد دیدم که چقدر سخته مطمین بشی عکست را پاک کردن .طرف عکس چاپ شده خودش را از البوم مردم برداشته بعد نگو صاحب البوم حتی از عکسهای داخل البوم هم کلیپ تهیه کرده بوده .اگه ناگهانی بری در خونه کسی بگی عکس را از فلش پاک کن میگه حالا فلش پیشم نیست مثلا فلان جا جا گذاشتم اگه از قبل بگی فلش را بده چک کنم طرف عکس را یه جا دیگه کپی میکنه و میگه بیا ببین که داخل فلش یا مثلا گوشیم عکست نیست.پس اتفاقا درسته همه جا خدا باید بخواد تا ادم کارش حل بشه ولی اینجا استارتر ببشتر به صلوات و عوامل ماوراطبیعی احتیاج داره تا به دل طرف بیفته و عکسش را پاک کنه 

خب دیگه جوری گفتید مگه با صلوات فرستادن عکس پاک میشه که انگار دارید مسخره میکنید .بعدش هم خیلی موضوع ...

باشه شما خیلی درست میگید 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731
ببخشید اگه صلوات را مسخره میکنید یا کم اهمیت میخواید جلوه بدید پس با صلوات فرستادن برای شما هم ، خون ...

مرسی عزیزم ک حال منو کامل,فهمیدی ...

من ی روز زنگ زدم خونشون و ب همسرش گفتم ب فلانی بگک عکسای منو از تو فلش و گوشیش پاک کنه و گف باشه.

بعد از اونم سر ی مسئله ای باهاشون رفت و امد و تلفن و اینا نمیکنم .....اما واسه عید احتمالش هست ک اونا بهم زنگ بزنن من حرفایی واسه گفتن دارم شاید بشه در مورد این عکسا ی جوری ازشون گلگی کنم یا چی ....

مرسی عزیزم ک حال منو کامل,فهمیدی ... من ی روز زنگ زدم خونشون و ب همسرش گفتم ب فلانی بگک عکسای منو ا ...

خواهش عزیزم .به نظرم به یکی که ازش حساب میبرن بگو با مهربانی .. به انها بگه و بگه عکس امانته جلو من پاک کنید و...