2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من صندوق دار رستوران بودم  صندوق داری بدترین کاره ب نظرم ... البته تو رستوران خیلی بد بود... ...

من مدیر فروشگاه داده آموزشم میده خیلی سخت گیره می خواد با یه بار توضیح سریع من همه چی رو بگیرم،شما تو چن روز یاد گرفتین

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
چرا؟سخته؟؟؟

بعد زایمانم نرفتم.باید مواظب باشی دیگه ی صفر اینور و اونور کسر بشه از جیب خودت باید بزاری

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
بعد زایمانم نرفتم.باید مواظب باشی دیگه ی صفر اینور و اونور کسر بشه از جیب خودت باید بزاری

اره اونم بهم گفتن.من آموزشم امروز شروع شده مدیرمونه سخت میگیره...

2738
اره اونم بهم گفتن.من آموزشم امروز شروع شده مدیرمونه سخت میگیره...

ن ی روزه که واقعا یاد نمگیری.ولی بشینی دستت راه میافته.انشاله گه  موفق بشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
من مدیر فروشگاه داده آموزشم میده خیلی سخت گیره می خواد با یه بار توضیح سریع من همه چی رو بگیرم،شما ت ...

استارتر استخدام شدی تو هایپر؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
استارتر استخدام شدی تو هایپر؟ 

اره بابا یک هفته ای راه افتادم ولی استعفا دادم و بیرون اومدم متاسفانه سر بیمه ب توافق نرسیدیم

سلام.بنظرتون صندوق داری قنادی چطور هست؟ فقط باید فیش خرید و کارت تحویل بگیره و مبلغ بزنه و رمز کارت 

البته قنادی معروف و تو شیفت شب و آخر هفته ها و مناسبت ها خیلی شلوغ میشه

اینجوری هم سخت و پرمسئولیت هست؟ 

من فوق دیپلم کامپیوتر و کارشناسی نقاشی دارم

سلام.بنظرتون صندوق داری قنادی چطور هست؟ فقط باید فیش خرید و کارت تحویل بگیره و مبلغ بزنه و رمز کارت& ...

سلام عزیزم اگه حقوق خوب میده خوبه برو من هیچی از کامپیوتر نمیدونستم یک هفته ای راه افتادم تازه فروشگاه رفاه بود برا کمیته امدادی ها یه جور باید وارد میکردم برابهزیستی یه جور مردم عادی ی جور همیشه هم شلوغ بود ولی می خوام بگم خیلی زود راه میفتی فقط حواست جمع باشه اشتباه نکنی ک باید از جیب خودت بدی 

2706