2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

داره حالم بهم میخوره دیگ ازین وضع

عنگده درکت میکنم ک اصا انگار خودم تاپیک زدم👍🙂

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
2728
هعیییی

من دیه ب این نتیجه رسیدم ک واقعا کاکتوسم 😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
اره هستیم دیگ

بعضی با 5/6 نفر همزمان مام شبا عنگده زول میزنیم ب گوشی چشامون خسته میشه خابمون میبره چرا واقعا😐

2738

منم‌تنهاااا ینی یکیم نیس

یکیم ب پستم‌میخوره

یازن متاهله

یاپسره ۲۰سال ازم بزرگتره

یا زشته

یا خرابه

شانس قهوه ای خلاصه😬

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
منم‌تنهاااا ینی یکیم نیس یکیم ب پستم‌میخوره یازن متاهله یاپسره ۲۰سال ازم بزرگتره یا زشته یا خرا ...

اه دلم دوست خراب میخاد 😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706