2737
2734
هم قدیم،من ۶۸ کیلوام،شما وزنت چنده؟

من مریضم وزنم۵۸

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلاس هنری چیزی برو سرگرم شی

هیچ جانمیرم.... دیگه حوصله همسرمم ندارم بعضی وفتا

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
ایشالا زود زود خوب شی عزیزم

ممنون گلم

2740

اشتباه میکنی،منم یمدت اینجوری بود،رفتم کلاس چرم دوزی کلا حال و هوام عوض شد،اگه شرایطشو داری امتحانش کن،خطاطی،سازی چیزی کلا هرچی علاقه بش داری

...
من شوهر دارم ولی همش خسته اس و یا خوابه یا کار داره. کلا تنهام یه سالو نبمه از خونواده دورم انقد دلم ...

دقیییییییقا منم همینطور ...خانوادم ولی نزدیکن ...اما من نیاز ب شوهرم دارم ...اون همیشه خسته یا خوابه یا فوتبال تماشا میکنه ....تعریف نباشه تیپ وقیافمم خوبه اما نمیدونم......چرا اینطوریه 😕😐

پلنگ وحشی بیمه 😥مره دستی هاکردی😗..
ن نمیتونی با چسپ بچسبونی  بی دلیل خیلی راحت اخلاقشون عوض میشه میزارن میرن! فقط دلت میشکنه همی ...

بعضی وقتا این تجربه هم خوبه مثلا وقتی اهنگی چیزی گوش میدی یاد اون بیوفتی شاید ب نظرت بد باشه ولی خیلی بدترش اینه هیچی نداشته باشی یادت بیاد حتی با غمگین ترین و عاشقانه ترین عاهنگ😐👌👍

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
بجه بیار

تنبلی دارم.من میادم اون نمیاد😢

ببخشید ولی خاک تو سر شوهرت😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃