2733
2734
نمیخواااااام😭😢 میترسم تاحالا نرفتم اصلا

ن نگاش کن ن حرفی بزن همه چیو بسپر ب وکیلت 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواااااام😭😢 میترسم تاحالا نرفتم اصلا

ترس نداره برو بگو میخوام تمکین کنم با صلابت و محکم حرفتو بزن و بیا

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
2731
منم دارم همینو میپرسم متاسفانه جواب قطعی نمیگیرم 😭😭

انقد سخته ک ادم پشیمون میشه شما خوبه وکیل داری خواهرمن وکیلم نداره گیرکرده

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
خواهر منم تو جریان طلاقه امردز ابلاغیه براش اومد ک شوهرش شکایت تمکین کرده واجبه بره؟؟

بله حتما بره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2740
خب نمیخوام برگردم چرا بگم اونو؟

میره زن میگیره ..اگه بگی تمیکن نمیکنی خیلی به ضررت میشه اخه

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
وکیل دارم ولی بخدا هربار پیام ابلاغ میاد میمیرم وزنده میشم

میفهمم خواهر من باهر صدای زنگ و پیام گوشیش تپش قلب میگیره ولی باید محکم باشین کاراتونو پیش ببرین سخته ولی باید طی بشه

بله حتما بره

اگه نره رای به نفع شوهرش میشه؟

قاضی نفقه همین قاضی تمکین بوده

عزیزم تاپیکهاتون رو خوندم دلم‌گرفت..میشه بپرسم الان بچه هاتون پیشتون هستن یا نه؟ و اینکه همچنان با مادرتون زندگی میکنین؟

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
منم دارم همینو میپرسم متاسفانه جواب قطعی نمیگیرم 😭😭

ببین اگ رفتی ب قاضی بگو من زندگیم رو دوست دارم و دلم میخاد تمکین کنم اما من در اون منزل با این شوهر امنیت جانی ندارم.هر روز کتکم میزنهو.بیرونم میکنه.بگو فحاشی ناموسی میکنه.

تمکین خیلی مهمه.

اگ تمکین محکوم بشی نفقت قطع میشه.و ی سنگ بزرگ میشه برای طلاقت و شوهرت میتونه بدون طلاق دادن تو زن بگیره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
عزیزم تاپیکهاتون رو خوندم دلم‌گرفت..میشه بپرسم الان بچه هاتون پیشتون هستن یا نه؟ و اینکه همچنان با م ...

بله پیش من هستن.

بله مادرم هستم.اونم خیلی گناه داره بیچاره.