2733
2734
دو تا شاهد مرد ببرهببین من یکاری بهت میگم اگ خواهرت امجام بده خیلی خوبه.

اخه جلو هیچکس نمیکشه فقط خونواده خودش میدونن کسی ندیده ک بره قسم بخوره 

چ کاری قربونت برم بگو 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
اخه جلو هیچکس نمیکشه فقط خونواده خودش میدونن کسی ندیده ک بره قسم بخوره  چ کاری قربونت برم بگو& ...

برای جهیزیه میگم شاهد ببره

ب خواهرت بگو ب شوهرش پیام بده از در دردل و گله کردن ب شوهرش وارد بشه زبانش حرف بکشه.مثلا بگ ای کاش مواد رو کنار میزاشتی تا باهم خوشبخت بشیم و فلان ازین حرفا.خلاصه براش نقشه بکشه.یا هرطور ک میتونه.

یا مثلا جایی با شوهرش قرار بزاره و درمورد اعتیاد حرف بزنن.مثلا خواهرت بگه اگ ترک کنی بر میگردم.و فلان اگ شوهرش بگه باشه.من ترک میکنم اعتیادش رو ثابت میکنه.

من خودم برای ورونده کیفری شاهد نداشتم.از زبون شوهرم با پیامک حرف کشیدم .بعد بردمشون دادگاه.ک ب نفع من شد

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جهیزیه میگم شاهد ببره ب خواهرت بگو ب شوهرش پیام بده از در دردل و گله کردن ب شوهرش وارد بشه زبا ...

عهههههه خب پیاماشو داره ک گفته ترک میکنم گقته تو بیا من ترک میکنم کار میکنم برگرد خواهرمم جوابشو نداد یه لحظه ذوق کردم ک میشه ثابتش کرد 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
عهههههه خب پیاماشو داره ک گفته ترک میکنم گقته تو بیا من ترک میکنم کار میکنم برگرد خواهرمم جوابشو ندا ...

اگ دوباره پیام داد بگه چطور دلت میاد حق منو بدی مواد بکشی،قرص بخوری،و ازین حرفا ازش اعتراف بکیرین

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731
اگ دوباره پیام داد بگه چطور دلت میاد حق منو بدی مواد بکشی،قرص بخوری،و ازین حرفا ازش اعتراف بکیرین

فدات شم خدا هرچی میخوای بهت بده اعتیادش ثابت بشه کارش خیلی جلو میوفته

برای جهازت درخواست دادی یا همینطور اوردی اگ رفتی دادگاه نگو جهازتو بردی. چون قاضی ممکنه ب نفعت رای ...

همینطور که نمیشه آورد گلم 

قاضی رای داد ورفتم آوردم خب

شوهرمم به جلساتش نیومد

فدات شم خدا هرچی میخوای بهت بده اعتیادش ثابت بشه کارش خیلی جلو میوفته

ایشالا خدا کمکش کنه

2740