2726

من کشتم همه رو با تاپیک های دادگاهی 

آخه به جوابم نمیرسم

میشه وکیل بجای من بره به جلسات کلا؟؟

نمیخوام اصلا خودم برم

اره میشه ولی یه جلسه فک کنم باید بری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب نظر من خودت بری خیلی تاثیر گذار تره.من برای تمکین خودم رفتن رای ب نفع منه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بعدشم وکلا کم کاری میکنن.اگ خودت پی پرونده نباشی کلا خیلی طولانی میشه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
آره میشه من خودم تازه دادگاه تمکینم تموم شده وکیل بره کافیه مگه اینکه قاضی لازم بدونه حضور خودتو

چجور معلوم میشه که قاضی بخواد؟

الان یه ابلاغ واسم اومده برای دادگاه تمکین آخرماه تو ابلاغ نوشته حضورشما جهت توضیح مفاد خواسته ضرورت دارد این توهمه ابلاغ ها نوشته میشه یا منظورش اینه برم؟؟؟

کاش نرم خودم نمیخوام همسرمو ببینم

آره میشه من خودم تازه دادگاه تمکینم تموم شده وکیل بره کافیه مگه اینکه قاضی لازم بدونه حضور خودتو

اگر به قاضی بگیم برمیگردیم خونه قبول میکنه بعد اینکه حتما باید برگشت و اگر تو دادگاه بگیم برمیگردیم ولی برنگردیم خونه چی میشه 

چی گفتین شما؟

من پرونده کیفری داشتم ضرب و شتم عمدی با چاقو .گواهی پزشک قانونی

نه وکیل من خیلی جدیه انصافا

ولی خودت هم پیگیر باش.مثلا جلسات رو بهش یاداوری کنو تاکید کن.چقد هزینه داری.

مشکلت چیه

2706