2737
2734
عنوان

اه چرا هوا اینطوری شد 😔😔

174 بازدید | 14 پست

اماده شم رفتم خونه مامانم بریم بیرون دور بزنیم اونقد هوا بد شد پشیمون شدیم برگشتم خونم 

با شوهرمم دعوام شد 

فاتحه خونده شد تو اعصابم 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشهدم تا ۳خوب بود تا پاشدم کامل اماده شدم رفتم خونه مامانم هوا طوفانی شد باد شدید سرررد

اره اینجام

از شب بارون میومد خوب بود اما از یکم پیش هوا سرد سرد شد

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق
2728
شایدباورنکنین از ترس مریض شدن بچم ده روزه پا بیرون نذاشتم

منم چن روزه میخوام برم ی جایی چون محیط شلوغیه میترسم برم 😓

خیلی ضدحال خوردم امروز دوساعت ارایش کردم و اماده شم 

منم چن روزه میخوام برم ی جایی چون محیط شلوغیه میترسم برم 😓 خیلی ضدحال خوردم امروز دوساعت ارای ...

اصلامخم نمیکشه پسرم مریض بشه لعنتی تازه یه شیشه چرک خشک کن خورده 

هرموقع اون مریض میشه من افسردگی میگیرم

if you can't be kind,be quiet😏
2738
اصلامخم نمیکشه پسرم مریض بشه لعنتی تازه یه شیشه چرک خشک کن خورده  هرموقع اون مریض میشه من افسر ...

من بچه ندارم ولی شوهرم از بچه بدتره از اول هفته سرما خورده بود پدرمو دراورد 😒😒😒

تازه بهتر شده

ن بابا اونقد اخلاق بد داره ک عمرا بچه بیارم همین بهتر ک ناز کنه تا ی بچه رو بخوام بدبخت کنم 😔

وای پس تروخدا نیار خیلی مراقب باش لعنتی بچه میشه همه زندگی ادم خنجر بخاطرش توقلبت کنن هیچی نمیتونی بگی همه ی زندگی آدم میشه😔😔

if you can't be kind,be quiet😏
وای پس تروخدا نیار خیلی مراقب باش لعنتی بچه میشه همه زندگی ادم خنجر بخاطرش توقلبت کنن هیچی نمیتونی ب ...

ن خیلی سفت و سخت مراقبم اصلا نمیخام بچه ای بیاد تو این زندگی اشفته ک ی روز خوبه ی روز بد

2706