2733
2734

دنبال ی کتاب خوب خیاطی میگردم ک اموزشاش کامل و بدون ایراد باشه و لباس تمیز بدون اشکال دربیاد با اموزشش ی دوره رفتم اموزش ولی کتابش میخوام داشته باشم ی کتابی ک اموزشاش جامع باشه اگ دارید بهم معرفی کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم کتابهای نیره یونسی رو استفاده میکنم . فوت شده . خدا رحمتش کنه . ولی واقعا خیلی عالیه . حتی ک ...

لباساتون خوب در میاد

میشه  اسم و شماره نشریه اش واسم بفرستید یا از صفحه دومش ک اطلاعاتش زده واسم عکس بفرستید؟؟؟؟

2731
لباساتون خوب در میاد میشه  اسم و شماره نشریه اش واسم بفرستید یا از صفحه دومش ک اطلاعاتش زده وا ...

من خودم دوره کامل خیاطی رو رفتم . ولی مجموعه کتاباشو گرفتم که خیلی به دردم خرده تا الان . متد خیاطی خودم مولره . این کتابا هم مولره . لباسم خوب درمیاد . تا حالا مشکلی نداشتم 

تقریبا ۱۲ جلد کتابه . البته بیشتره ولی من مهم تراشو گرفتم . 

انتشارات قطره . نیره یونسی . 

اگه تهرانی قبلا انتشاراتش خیابان فاطمی بود الان نمیدونم همونجاست یا نه . من خودم از نمایشگاه کتاب گرفتم. فکر کنم مجموعه اش حدود ۵۰۰ تومن دربیاد 

2738
2706