2733
2734
عنوان

چرا اينجا همه مثبت پس اينايي كه تو خيابون ميبينيم همشون منم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 59 پست
من نميگم كه كسي دروغ ميمه عزيزم ولي برام خيلي عجيبه

اره لی کاش یه بار تو بحث های بعضی بزرگواران بودی نمیدونی چیا میگن که مثلا خودارضایی که نهی شدید شده رو خوب میدونن چون دکترای غربی مثلا دارن میگن خوبه واقعا فکرشو بکن چقدر کوته فکری

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
خب حتما شمایین که براتون اینقد راحته یا مث شماست طرز تفکرشون!!! چرا فک.میکنید همه مث شمان یا باید م ...

عزيزم من نگفتم طرز فكر اون اشتباهه كه گفتم چيزي كه اينجا گفته ميشه با اوني كه ما تو جامعه ميبينيم فرق داره همين 

نميگم هم كه دارن اينجا دروغ ميگن حتما ادم هايي مثل من كمتر اينجا عضو ميشن

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دختر ده ساله هم منم😂

عوضی😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یکم رو خودت کار کن واقعا زشتتت .... چرا این کارارو میکنی؟؟؟؟

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2742

اونها ک اینها را میگن بنده خدا ها دهه ۶۰ هایی هستن ک خواستگار اومد تا شب عقد ندیدنش و رفتن سر زندگیشون

اون ها هم ک توی خیابون میبینید همشون منم من

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
عزيزم من نگفتم طرز فكر اون اشتباهه كه گفتم چيزي كه اينجا گفته ميشه با اوني كه ما تو جامعه ميبينيم فر ...

دقیقا ادم باورش نمیشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2740
اره لی کاش یه بار تو بحث های بعضی بزرگواران بودی نمیدونی چیا میگن که مثلا خودارضایی که نهی شدید شده ...

در مورد همين خود ارضايي من نميگم كار خوبيه ميدونم بده ولي شما تو اين شرايط اقتصادي كه ازدواج كم شده به  يه دختر كه از ١٥-١٦سالگي بالغ شده و ٣٠سالگي ازدواج ميكنه   پيشنهاد كاربردي بده كه اين ١٥سال رو چجوري سپري كنه كه گناه هم گردنش نباشه

عزيزم من نگفتم طرز فكر اون اشتباهه كه گفتم چيزي كه اينجا گفته ميشه با اوني كه ما تو جامعه ميبينيم فر ...

خب بچه ها همینو میگن دیگه 

البته بنظر من اونا هم کم نیستن تو سایت ولی تو حساس شدی به نظرای مخالف خودت 

طبیعیم هست همه همینطورن مثلا من که از این روابط نداشتم میام سایت میگم واااااای چقد زیاد شده یعنی یه چیز عادیه نظرات بر عکس بیشتر به چشمت میاد

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
عوضی😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یکم رو خودت کار کن واقعا زشتتت .... چرا این کارارو میکنی؟؟؟؟

دوست ناباب خواهر امان از. هم نشين بد😂

در مورد همين خود ارضايي من نميگم كار خوبيه ميدونم بده ولي شما تو اين شرايط اقتصادي كه ازدواج كم شده ...

فعلامیتونه درس بخونه ومهارت یاد بگیره خب تا اونموقعم خواستگارایی میان براش اگه خودش ردنکنه 

خدایا داده ونداده ات راشکر
خب بچه ها همینو میگن دیگه  البته بنظر من اونا هم کم نیستن تو سایت ولی تو حساس شدی به نظرای مخا ...

اره راست ميگي اينم هست شايد به خاطر همينه دقت نكرده بودم👍

در مورد همين خود ارضايي من نميگم كار خوبيه ميدونم بده ولي شما تو اين شرايط اقتصادي كه ازدواج كم شده ...

والا پن اگه باشم میگم فیلم صحنه دار کمتر ببین کمتر برو دنبال اینج چیزا !من خودم حتی تو زبان اصلیا اون صحنه هاشو رد میکردم نیگا کنی خب اثر میذاره😂 نیگا نکنه اونجوریارو 

حتی ماهواره این سریالای ترکی مناسب دختر نوجوون 15 ساله نیست ولی کسی رعایت نمیکنه ما از ترس مامانمون نمیدیدیم یا میدیدم حساس شد عوض میکردیم مشکلیم نداشتم تا ازدواجم

خلاصه ببینی دلت میخواد😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706